Мъже има ли, а?!

  • 4 231
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
Повечето ми приятелки са заклети моми Laughing Не че не искат да си имат мъже, но казват така : " Много смотани мъже, хвани единия-блъсни другия ! ". Аз защото съм заклета оптимистка все им опонирам ама се позамислих днес за казаното от тях и да си призная ако на ми иде мерак да се замъжа хич няма да ми е лесно да открия подходящ. Ей на, вървя си по улицата,хора хиляди...ама рядко някой мъж ми хваща погледа, а какво да говорим да ми трепне нещо под лъжичката. Вашите наблюдения по градове как са? В смисъл ако сте свободни трудна задача ли ще е да си намерите някого по вкуса Ви, да отговаря що годе на критериите Ви за партньор newsm78 Къде ще го дирите, какъв ще трябва да бъде, нормативи някакви ще трябва ли да покрива за да додрапа до сърцето Ви? Mr. Green

Сега е на място лафа, че свестните отдавна били заети....ама това повече ми звучи като оправдание някакво за все ненамиращите подходящия Laughing

# 1
  • Мнения: 1 983
аз каквато съм патка изпуснах 2 влака, и то много свестни момчета бяха ooooh!, не че сега се оплаквам, ама.... Crazy
та на въпроса ти - да, лесно бих си намерила половинка, може би защото не съм претенциозна и съм склонна да правя МНОГО компромиси ooooh!

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.

# 3
  • Мнения: 6 167
Моите впечатления бяха същите, нагледах се на доста мъже тип известен
форумен пич  Wink Големи претенции, никакво покритие. Пълно разочерование.
Явно свестните мъже в София вече бяха обвързани, не ми се занимаваше да 'търся' повече.
Казах баста, влюбих се и се омъжих за италианец. Той е пълната противоположност на всичко, на което се бях нагледала в София. Щастливи сме.  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 354
Аз от скромния си 30годишен живот съм забелязала една закономерност. До 23-24години не се ли излъже момичето, после е много по-трудно. В смисъл след това помъдрява и започва да преценя трезво. Май това важи и за мъжете. А докато сме млади и зелени, някак по-бързо се влюбваме, повече хвърчим в облаците и не забелязваме толкова недостатъците на отсрещния. Сега аз ако съм свободна, няма да мога лесно да си избера мъж.

И аз мисля като теб. И за мъжете и за жените става по-трудно да си намерят половинка с напредването на възрастта. Това се дължи не само до "поумняването" но и до стесняващия се кръг в който се общува. Задълженията и проблемите на работа, умората, раздразнението от някой колега от противоположния пол и ред други причини.

# 5
  • Мнения: 292
Ми зависи за какво ги търсите  Laughing, щото за осиновяване има много - дал бог Wink
Иначе ... май все по-лошо става наистина, една моя позната - студентка скоро се оплакваше - "наркомани, алкохолици, пс - маниаци, мамини синчета и една мноого малка,  минимална част нормални мъже - отдавна и безвъзвратно вербувани за каузата от по-бдителни девойки ..."  Laughing
Та знам ли - може да се окаже и сложен проблем, особено на по-голяма възраст Wink.
А може би втория шанс е след 40 год. възраст - да се понапънеш и убедиш някой наплашен екс съпруг, че си заслужава да опита пак.  Rolling Eyes Ей такива варианти ми се въртят из целомъдрената главица Wink!

# 6
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
много ограничено ми звучи-не се ли омъжи момата до 25-айде, станала стара мома Thinking
малко селски, така да се каже. навън хората не бързат да се женят и да се плодят, докато нямат стабилна работа и доходи, обикновено. пък ние тука бързаме да се "излъжем", сакън, да не изтървем влака...
аз се омъжих на 30, де...

# 7
  • Мнения: 4 473
Имам приятелка мой набор (`78 - съученички от 9-ти клас). Страшно ерудиран човек, хубава жена, с много качества, образование и всичко, което би искала една млада жена за своите 28г. Няма сериозен приятел от години и забелязвам, че този факт все повече я притеснява. Не е от жените, които биха направили компромис да бъдат с някого просто за да не са сами. Що се отнася до `изискванията`относно качествата, които държи да притежава бъдещият ́и партньор смятам, че са съвсем нормални. Държи на визията, но не тя е водеща в изборът ́и. Не намира такъв, не намира дори нещо подобно, дори с известна доза компромиси. Факт е, че мъже много - Мъже малко, а лазарниците се увеличават... дано само не се затвори в себе си, познавам и такива жени.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
много ограничено ми звучи-не се ли омъжи момата до 25-айде, станала стара мома Thinking
малко селски, така да се каже. навън хората не бързат да се женят и да се плодят, докато нямат стабилна работа и доходи, обикновено. пък ние тука бързаме да се "излъжем", сакън, да не изтървем влака...
аз се омъжих на 30, де...
Аз нямах предвид да се бърза и да е на всяка цена. Мислех, че след определена възраст сме по-критични и повече избираме, докато като девойки не му мислим много-много и тогава всичко е розово и прекрасно. По-възрастните са поживели малко самостоятелно, видели са какво е да се издържаш и да работиш и любовта и приключенията, тинейджърските трепети са вече в миналото.

# 9
  • Мнения: 4 665
А как разведен мъж при това доста изтормозен от бившата може да бъде приклещен? Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 058
Момичета татко казва , че не ни трябва брак поне до 50-тата година, за да не си досаждаме. После ти трябва човек за старините. Аз имам връзка от 9 години и почвам да мисля, че е прав. Живейте си живота.

# 11
  • Мнения: 2 407
Какво да ти кажа, то мъже бол, но повечето са лекета, хубавци има ама те са едни..
Между 20-25 не може да се разчита на тях, на 30 имат голями изисквания, на 40 са женени..
Както са казали: за всеки влак сиима пътници.
Гледам мой приятелки ,който не са женени си намират, но не за сериозна връзка.

# 12
  • Мнения: 2 211
Има, имааааааааа, ама трябва да си го отгледаш!

# 13
  • Мнения: 3 569
Аз се усетих навреме. Кацна ми птичето на рамото и оттогава здраво го държа  Mr. Green

# 14
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, другите емигрираха, тука остана само шкартото  Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт