Тема за съседката.

  • 2 367
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
Имате ли там,където живеете съседка,която да ви "удари" рамо когато ви  е необходимо ,с която да споделите нещо и която винаги да е готова да ви услужи .Или пък да пийнете от време на време по едно кафенце,обсъждайки кой какво ще готви. Laughing
Аз имах такава,но тя остана в старият ни квартал. SadИ тук имам добри съседки,но като нея втора няма! Rolling EyesВинаги ще си спомням за нея с обич в сърцето! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 27 524
В Брюксел съм, тук такива няма  Confused

В София също нямам. Не съм фен на такова съседство  Stop Ако има такава съседка, то тя би ми била приятелка. Познати, само за кафе и убиване на време нямам, не съм привърженик на подобна загуба на време  Crazy

# 2
  • Мнения: 711
нямам, ние сме от 2 месеца в този апартамент, но дори и на по-късен етап съм сигурна, че няма да имам  Naughty

# 3
  • Мнения: 2 211
Нямам. Доколкото съм имала контакт със съседки, нещо все на клюки ги избива, затова ги избягвам.

# 4
  • Мнения: 3 537
В Брюксел съм, тук такива няма  Confused

В София също нямам. Не съм фен на такова съседство  Stop Ако има такава съседка, то тя би ми била приятелка. Познати, само за кафе и убиване на време нямам, не съм привърженик на подобна загуба на време  Crazy
Ами да,може да се нарече и приятелка. GrinningНо предимството е,че ти е под ръка. Wink

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам, да. И то скоро я открих(май ще стане вече година). Много ми е удобна Mr. Green, макар да не живее вече в нашия блок, пак си е в квартала. Децата са ни през два месеца и цяло лято си пиехме кафето в кварталните кафенета с децата. Тя също пише тук и ти, Краси, я познаваш. Сети ли се коя е?

# 6
  • Мнения: 3 537
Имам, да. И то скоро я открих(май ще стане вече година). Много ми е удобна Mr. Green, макар да не живее вече в нашия блок, пак си е в квартала. Децата са ни през два месеца и цяло лято си пиехме кафето в кварталните кафенета с децата. Тя също пише тук и ти, Краси, я познаваш. Сети ли се коя е?
Аз за теб знам и без да беше писала! Wink

# 7
  • Мнения: 338
За жалост нямам.Живеем в кооперация само две семейства и един дядо.  33uu

# 8
  • Мнения: 6 167
Имате ли там,където живеете съседка,която да ви "удари" рамо когато ви  е необходимо ,с която да споделите нещо и която винаги да е готова да ви услужи .Или пък да пийнете от време на време по едно кафенце,обсъждайки кой какво ще готви. Laughing
Аз имах такава,но тя остана в старият ни квартал. SadИ тук имам добри съседки,но като нея втора няма! Rolling EyesВинаги ще си спомням за нея с обич в сърцето! Heart Eyes


Имах и то няколко в София.
Тук съседките са учтиви , мили и ми дават смокини.
Ама не са ми тръпка.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз за съжаление нямам такава  Cry. А много бих искала да имам. Имам приятелки, но те живеят далече, в други квартали или градове. И на никой не мога да разчитам в блока- било да оставя детето за минутка, било за кафе или някоя бърза идейка за вечеря. Мисля, че да случиш на подходяща съседка е голямо предимство  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Ква съседка то тука са само пенсионери Rolling Eyes,но моята приятелка живее през два блока така че.. Laughingс нея си пия и кафето и всичко останало.

# 11
  • Мнения: 3 537
И при мен са само пенсии! #2gunfireА толкова бързах да се преместя на центъра! Sad

# 12
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
За съжаление нямам. Почти са само застаряващи моите съседи. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 569
Не, нямам такава съседка

# 14
  • Мнения: 1 858
Оооо да имам си! Вратите ни са една до друга-тя е страничен апартамент аз съм среден. Всеки ден сме заедно и много се радвам, че я има! Тя е с около 23 години по-голяма от мен но е много точен човек!

Общи условия

Активация на акаунт