Извива се на 'мост',докато спи???

  • 640
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Чудя се от какво може да е причинено това поведение на сина ми?
Докато спи и нощем, и денем в съня си се извива на мост и плаче...понякога помага само смяна на позицията на тялото(не пръцка) и сучене....успокоява се и продължава да спи!
Това е от месец насам!А от 2 нощи реших да давам лекарство за колики и сякаш се успокоява и заспива и повече не се пробужда!
Дали са колики?!!!Още се кърмим нощем!!!
Не съм го водила на лекар все още,но мисля като се прибера да го заведа при нашата педиатърка!

Давайте всякакви идеи!

ПП Моля модераторите да не ми местят темата в Кърмаческия!Благодаря     bouquet  

# 1
  • Мнения: 7 106
А какво яде за вечеря?
Да не би да му става прекалено голямо количеството храна, щом като суче нощем, пък и казваш че се успокоява от капките. Пробвая да намалиш количеството на храната вечер или времето между вечерята и лягането да е малко по-голямо, за да може храната да "слегне" малко, защото знам, че от сукането нощем няма лесно да се отървеш  Wink.
Явно преяжда и после му е тежко на стомаха, което естествено се отразява на съня.
Щом капките за колики облекчават, давай ги временно, докато реорганизираш храненето му вечер.

# 2
  • Мнения: 3 425
Зори,за вечеря яде супичка с фиде или ориз или зеленчуци с ориз поръсени с малко сирене...горе долу вечерята е около 1930-20 часа,към 2045 го къпя и му давам шише айрян с бисквити или само айрян със захар(зависи колко е ял от вечерята)...успокояваме обстановката докъм 2130 и после спи....поспива докъм 1,2,3 или 4(според зависи) и ако се събуди го кърмя,тъй като опитвах с води,чайчета и ко,но в момента,в който усети гумения биберон и пищи още повече!

Снощи спа по-спокойно...дано продължи така Praynig

# 3
  • Мнения: 7 106
Ами явно просто е някакво временно неразположение на коремчето, което ще мине. Все пак се съобрази със нормите за тази възраст, а именно че порцията не трябва да надвишава 250-300 гр. като количество на храната вечер. Вярно, че всяко дете си е различно, но ако не е едро дете и пълничко, всяко едно по-голямо количество храна ще му "тежи" на коремчето.

Колкото до нощното кърмене, моята дъщеря се отказа с леко моя помощ на 1г. 4м., така че не се притеснявай, те нощем не сучат за наяждане, а по-скоро за приспиване  Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт