Отговори

Анкета

Третата събота води пред  втората само с два гласа, гласувайте, че не остана време!!!

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 14 окт 2006, 13:53

  • Мнения: 3 861
Хайде момичета, на всички, които се кефят на тези културно масови мероприятия и искат да са по начестичко, а не веднъж на 3 месеца сега е момента да го заявите Hug

# 1
  • Мнения: 10 758
За мен няма значение, защото не работя.Когато и да бъде срещата, съм там.  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 473
За мен няма значение, защото не работя.

 Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Тази, която съм си в София  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
И за мен няма никакво значение стига тогава да не сме в Плевен, че веднъж месечно отскачаме  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Третата  Hug

# 6
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
При мен работата свършване няма, така че ще се съобразя с мнението на мнозинството Wink
А е и крайно време да припомня на шефовете си, че малко социален живот извън офис-сграда няма да ми навреди Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 492
Аз нямам предпочитания. Важна е идеята Hug
А идеята е много добра  bouquet

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да не е последната само. Мразя да ходя на срещи неразположена.

# 9
  • Sf
  • Мнения: 808
първата, втората, само не последната, че тогава сме на финасови изпарения Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 861
първата, втората, само не последната, че тогава сме на финасови изпарения Simple Smile
Е анджък де, аз затова и я пуснах тази анкета
Най мразя да отида някъде и да си броя парите в джоба и да ми се налага да се ограничавам

# 11
  • Мнения: 2 353
  Идеята е много яка  bouquet

# 12
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Тази, която съм си в София  Laughing

i az  Hug Heart Eyes....

# 13
  • Мнения: 1 052
Предпочитам около 15-ти, но и на първо, макс 2-ро число се навивам  Joy

# 14
  • Мнения: 3 861
Хубаво де ама идеята е да я направим традиционна и винаги по едно и също време месечно и който може и иска да идва, който не може, следващия път. Затова ви предлагам тази анкета да седи през цялата идваща седмица и накрая на седмицата какъвто е резултата така да бъде. Ще се обявят датите и всеки да си прави сметката доколкото му е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт