Радиатор за баня

  • 513
  • 2
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Ето,че цяло лято така и не си потърсих решение на проблема,но сега вече е наложително.Накратко.Миналото лято като бях бременна правих огромен ремонт в къщи и за отопление на банята купих алуминиев радиатор за баня,като монтирах в него ел.нагревател,който е чешки и е специално отново за баня.Работеше ОК точно 1 месец,след което нагревателят изгоря.Марти беше на 1 месец и въобще не ми беше до този нагревател,още повече,че го къпехме във ваничка в стаята.Сега обаче го къпем в моята вана и трябва да помисля отново за отоплението.Искам да купя отново ел.нагревател,но незнам какъв и от къде.Миналото лято успях да намеря само тези чешките.Така, че мами помагайте Praynig

# 1
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Момичета,аз ли единствено се отоплявам на ток?Никой ли няма идея от къде да си купя този нагревател.

# 2
  • Мнения: 1 180
Преди да ни пуснат ТЕЦ, се отоплявахме изцяло с радиатори "Адакс" - мисля, че бяха норвежки. Има и специални за баня. Бях много доволна - затоплят за 5 мин., можеш да регулираш температурата, а ако искаш, мажеш да ги настройваш /ако си купиш програматорче към самия радиатор/. Панела се монтира на стената, включваш, и - топличкоооо.

Общи условия

Активация на акаунт