внимавайте с животните покрай бебето!

  • 1 112
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Днес бяхме на гости и котката като чу рева на бебето ,то беше сложено на спалнята легнало,наостри уши и се хвърли атакуващо към леглото. Добре че бях там и за секунди успях да я сграбча а тя ме захапа жестоко по ръката.След това я изолирахме в другата стая а тя стои до вратата и мяука и се хвърля.
Внимавайте за подобни ситуации.Аз не съм очаквала подобно поведение.

# 1
  • Мнения: 7 803
е как от животнои о4аквам вси4ко

# 2
  • Мнения: 372
Зависи от животното,
Моят писан, минава покрай Крис и само го поглежда и заминава, дори да плаче не му обръща мн. внимание, само го подушва, познава си го, че е нашето бебе и това е. Laughing

# 3
  • Мнения: 7 803
собствено животно да, но в тоzи слу4ай е било 4уждо

# 4
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Моят котарак е много ревнив към деца. В къщи само той може да бъде бебе и да бъде гушкан. Когато майка ми е гледала деца на познати, котарака излиза на балкона, а детето го гледа през прозореца. Детето се радва, а котарака се е наежил и съска от ревност. Ако аз гушна котарака, а майка ми детето пак ревнува. За щастие не е навредил на никое дете. Но винаги сме го пазили. Сега котарака живее с брат ми на квартира и много ми липсва - трябва да избирам котарака или дъщеря ми да гушкам.
Определено трябва да се внимава!

# 5
  • Мнения: 42
Добре, че си била наблизо иначе не ми се мисли какво е щяло да му се случи на бебока.
Дръжте си децата далече от животните, никога не можеш да им предвидиш реакциите даже и да е твое животното.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
е как от животнои о4аквам вси4ко

Абсолютно вярно- животните не могат да говорят и никога не можеш да си сто процента сигурен кога са на кеф и кога не

# 7
  • Мнения: 8 917
Никога нямам вяра на 100% на животно, дори и на моят котарак, който е супер добричък Peace

# 8
  • Мнения: 119
Нашето коте още от раждането на бебо беше вкъщи. Винаги имам едно на ум, когато са наблизо, но пък котето не изпитва никаква злоба (все още) към него. Даже се нерви на нас като го пъдя, да не е при беб4о

# 9
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Наистина има голямо значение дали е домашният любимец, който малко или много знае, че това е нашето бебе, или чуждо животно - с нашата котка проблеми не сме имали. Даже първите 6 месеца старателно избягваше бебето и само тайно подушваше прането, а после го търпеше да я мачка и да я меси като тесто, без нищо да му прави.
През миналата зима бяхме на гости при едни хора, където котката се нахвърли върху тригодишния ми син, защото той седеше на пода и търкаляше бутилка от фанта, явно тази игра подейства побъркващо на животното, а и освен това ние бяхме нашественици в нейната територия... Отърва го дебелото яке... Но в такива случаи е по-добре животното да се затвори някъде, за да няма инциденти, а не да яде бой след инцидента, защото така става още по-зло към малки деца.

# 10
  • Мнения: 817
Животното си е животно! Далеч от малки деца! Peace

# 11
  • Мнения: 1 877
Имаме две кучета-едното е стара,ревнива мома,а другото е търпелива болонка от мъжки пол,но понякога и неговото търпение си има граници и сжафква детето,но то не разбира и пак го тормози.Иначе отдавна сме ги изолирали в коридора,за което не се сърдят... newsm78

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имаме две котки и винаги съм нащрек когато са в една стая с Мартин. Въпреки че обикновено Мартин е в настъпление а котките се чудят къде да се скрият.

# 13
  • Мнения: 903
Аз имам 2 котки , но съм напълно спокойна. По-късно ще трябва да пазя котките от бебо Laughing.

# 14
  • Мнения: 355
Аз също много добре знам, че животните са непридвидими, но малката така се радва на нашите две кучете - немска овчарка и дакел и на котките на баба й, които са три, че не мога да устоя и й позволявам да ги гали. Толкова е щастлива и им се смее с глас. Но винаги имам едно на ум и съм нащрек.

Общи условия

Активация на акаунт