въпрос за стрелизирането

  • 1 129
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 590
здравейте мами, искам да попитам докога трябва  да стрерилизирам шишетата, бебка е вече на 2 месеца. Дали не трябва да стерилизирам само веднъж дневно а не след всяко хранене?

# 1
  • Мнения: 1 448
Колкото мами, толкова мнения  Peace Аз тогава някъде ги разредих, а след 6-тия вече изобщо не стерилизирам  Hug

# 2
  • Мнения: 596
Стерилизирах до 6-я месец след всяко хранене.

# 3
  • Мнения: 992
аз до 4-тия месец стерелизирах след всяко ядене и след това разредих, сега по веднъж на ден

# 4
  • Мнения: 111
Нашата лекарка ми е казала за стерилизирам до 6м.след всяко хранене, а после може и по-рядко.И аз все още стерилизирам.

# 5
  • Мнения: 1 353
До6-тия месец стерилизирах след всяко хранене,а след това един път на ден. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 742
ами ние сме само на кърма - все още - така, че стерилизирам само шишето за водичка Hug

# 7
  • Мнения: 7 803
до 4ти месец веднъж на ден стерилиzирах аz

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 79
като се роди дъщеря ми - стерилизирах след всяко ядене, но някъде към втория месец започнах да го правя само веднъж дневно и така докъм 7-8 месец, после веднъж на няколко дни и сега вече не.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Стерилизирах до края на 5я месец,но по веднъж на ден.

# 10
  • Мнения: 1 877
Стерилизиране?Какво е това?
На мен ми се случи само,докато бяхме в следродилно и после един път на ден до около 2 месец

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние бяхме изцяло на кърма и пак му стерилизирах всичко-бибите,шишетата за вода и чай,по няколко пъти на ден.До 6 месец.После започнах един път дневно и след 9-10 месец спрях да стерилизирам.

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Откакто се е родил стерилизирам по веднъж на ден.Все още го правя и мисля да продължавам.Не ми струва никакви усилия.Стерилизирането след всяко хранене не ми се вижда толкова необходимо.Има хора,които дори и това не правят.Не се тревожи,всичко си е до лична преценка.

# 13
  • Мнения: 1 878
Ex, колко енергия си спестих сега втория път с кърменето  Crazy - не съм стерилизирала нищо освен в началото около седмица помпата за кърма - на всяко цокане, докато не разбера че и тя не ми е необходима  Hug Иначе с баткото беше мноооого досадно - вари вода, бъркай млякото, храни, мий, стерилизирай  ooooh! и докато се обърна и айде отново   Crazy че и часовника ми се беше превърнал в гид на живота  Joy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз все още стерилизирам след всяко хранене, но те са само 2 така, че всъщност е веднъж на ден. Не ми е проблем да го правя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт