Количка Bugaboo

  • 8 150
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 150
Bugaboo са едни от най скьпите колички днес на паzара.Една варира около 600 евро до 800 евро с всичките й части.Много от артистите си я поzволяват.На ebay или други подобни страници,може да се намери на добра цена.
Ето няколко линка как иzглежда количката.
www.bugaboo.com
http://www.gutwein.at/7136_DE.123   при кликване на картинката,се увеличава.

# 1
  • Мнения: 202
ееееееее,явно звездите са "паднали" в нашата градинка,защото има вече две такива Wink.Много са сладурски количките и са доста маневрени newsm10

# 2
  • Мнения: 1 737
Харесаха ми, ако цената включва 2-та коша и столчето за кола, не е чак толкова висока.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 544
Само на мен ли ми се вижда ужасно грозна и даже смешна / и с тези малки колелца отпред по улиците ни осеяни с дупкииии /  newsm78

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Количката я изключително качествена. Имала съм възможност да я пробвам (братовчедчето ми в Германия беше с такава). Хем е лека, хем създава усещане за стабилност.  Който може да си я позволи, няма да сгреши с избора си! Иначе на външен вид: всеки с вкуса си! Peace

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 193
Хем мми харесва,хем не чак толкова,а и като цена немисля,че е чак толкова скъпа.....Горе-долу има прилика с Куини/което ми харесва мноооого повече/!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 043
Е, чак пък една от най-скъпите не е. В магазините съм виждала доста колички в този ценови клас, че и по-скъпи. Тук скоро се дискутираше една, чиято цена беше доста по-висока, беше нещо от типа Storke, не съм много сигурна за името.

Иначе тази и мен не ме кефи на външен вид. Но може би е лека, удобна и маневрена.

# 7
  • Мнения: 4 150
Леле,аz си мисля,че 600 евро са много пари zа една количка и то zа 2 години полzване... Rolling Eyes
На паzара има толкова хубави и толкова по евтини от таzи...

Италианските на  Peg Perego са сьЩо много хубави и качествени,и са горе долу по "нормална" цена.Около 200 до 500 евро.
http://www.preisvergleich.de/produkte/user_search,perego%20peg,. … ocCFQXXXgodjkihKQ

# 8
  • Мнения: 795
На мен ли4но този тип колички не ми допадат. Изглеждат ми тясни и неудобни за бебето!? С по-големи гуми и по-широки са по-добрия вариант. Въпрос на вкус.

# 9
  • Мнения: 1 544
Е, чак пък една от най-скъпите не е. В магазините съм виждала доста колички в този ценови клас, че и по-скъпи. Тук скоро се дискутираше една, чиято цена беше доста по-висока, беше нещо от типа Storke, не съм много сигурна за името.

Иначе тази и мен не ме кефи на външен вид. Но може би е лека, удобна и маневрена.

Не е по скъпа горе долу са на една цена.

# 10
  • Мнения: 4 150
Леле,момичета...аz си мисля,че 600 евро са много пари zа една количка (дори тук).А zа БГ стандарт направо е нахалство такава цена...
Диора...
И аz харесвам колички с големи гуми. Особено zа zимата са лесно проходими пьтиЩата с такива.
 Дайте някакви страници (бьлгарски) да видя какви модели и цени има.Благодаря  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 737
Да, има много по евтини, много красиви и некачествени колички, които на 3-тия месец се разскърцват, разпорват и разклащат от всякъде. Например Чиполино и Бертони. От порядъка на 150 - 400 лв.

# 12
  • Мнения: 498
За бъгабу количките знам, че са проектирани от педиатър, инжинер и физик май  newsm78, така че наистина е най-доброто за едно бебе. За мое съжаление цената наистина не ми допада, но от мнението на приятелка, която я ползва в Щатите, я препоръчвам!

# 13
  • Мнения: 7 640
Bugaboo са едни от най скьпите колички днес на паzара.Една варира около 600 евро до 800 евро с всичките й части.Много от артистите си я поzволяват.На ebay или други подобни страници,може да се намери на добра цена.
Ето няколко линка как иzглежда количката.
www.bugaboo.com
http://www.gutwein.at/7136_DE.123   при кликване на картинката,се увеличава.



целта на темата е информационна, така ли  Laughing

И аз съм виждала майки с такива тук - не ми допадат- като извънземни са ми, Куини- тоже Laughing

# 14
  • Мнения: 4 428
И аз съм виждала майки с такива тук - не ми допадат- като извънземни са ми, Куини- тоже Laughing

И аз съм я виждала и на мен не ми допада. Сигурно е лека, сигурно е и маневрена, но този дизайн Sick На мен специално в седнало положение ми прилича точно на инвалидна количка. Би ми било много конфузно да си возя детето в такава количка.
Пък и според мен толкова пари за количка си е изхвърляне. Много ми е чудно за какво се слагат тези цени на количките newsm78 В крайна сметка разликите между по-хубавите марки не е толкова голяма, като материали, а разликите в цените са космически  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт