Колко дълго може да се поддържа лактацията, ако...?

  • 451
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
..ако се кърми само сутрин и вечер?
Нашето вече е на 1 г. и 1 месец и минахме на този график....Та се чудя колко време така може да имам кърма и достатъчна ли ще е? newsm78

# 1
  • Мнения: 854
Ами ние сме даже на едно кърмене - вечерно, само от време на време се случва и на обед да суче(1-2 пъти месечно), като така сме от пролетта. Не знам колко кърма имам изобщо, не е много, ама той си я търси Grinning 2 пъти е добре, особено ако иначе си хапва добре. Макар че ние на вашата възраст бяхме на 4-5 кърмения на денонощие(и нощем ядеше маймуната му с маймуна). Нали знаеш, докато има търсене...

# 2
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 821
Ами ние така изкарваме вече година и малко. А последните месеци само вечер преди заспиване.

# 3
  • Мнения: 1 014
И ние сме така от доста време (на 1г. и 7 м. е), но и аз много се чудя има ли изобщо кърма и колко е точно. Щом суче би трябвало да има,  newsm78. Преди, когато сучеше редовно, често се е случвало да изпразни напълно гърдите и тогава усещането ми е било много неприятно (сукане на празен ход). Сега нямам такова усещане и си мисля, че кърмене 1 дневно е все пак достатъчно, за да се поддържа лактацията.

# 4
  • София
  • Мнения: 896
Ами ние изкарахме така повече от година, накрая остана само вечер. И няколко глътки да са само е достатъчно за детето. Сама се отказа на 3г9м.
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт