Как ми намаля целулита

  • 6 077
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 721
Аз съм от жените, които са пробвали какви ли не мазила за целулит. От най-евтиното, до най-скъпото. искам да отбележа, че и доста спортувах преди да родя, но ефект почти нямаше. Откакто родих, обаче, започнах да ползвам антицелулитния крем на Дева, а когато го свърших си купих пак на Дева, но се казва СЛИМ ЕФЕКТ. Трябва да ви кажа, че промяната е просто видима. Целулитът пак го има, но е сииилно намалял.  Grinning Харесва ми също, защото бързо попива и не цапа дрехите.

# 1
  • Мнения: 237
Много полезна информация.Ще го изпробвам Wink

# 2
  • Мнения: 15 619
Ще го пробвам и аз.  bouquet

# 3
  • Мнения: 262
Aз вече го ползвам  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 680
колко време го втриваш? масажираш ли се с някакъв диск?
Браво за постоянността и постигнатите резултати. Hug

# 5
  • Мнения: 5 593
СЛИМ ЕФЕКТ какво представлява?  Защото аз съм ползвала и гела и крема /ЛИФТ мисля, че се казваше/, но нямаше особен ефект.

# 6
  • Мнения: 5 647
Ползвала съм го, но не бих казал, че има ефект. Явно на мен не ми действа.

# 7
  • Мнения: 9 063
Козметиката действа индивидуално на всеки, на един му понася добре едно, на друг друго...Но от всичко, прочетено досега тук, и пускано като теми, мисля че най-масово хората са доволни от Леокрема Simple Smile
Чудесно е, че при теб Дева се е оказал правилният избор, предполагам и като цена е доста по-достъпно от Леокрема или по-скъпите продукти.
Успех в борбата с целулита и благодаря, че сподели информацията Blush
Аз лично също съм доволна от много от продуктите на Дева, особено мазилата за тяло.

# 8
  • Мнения: 2 013
А, честито!

# 9
  • Мнения: 330
Браво на теб - при мен нещо целулитът не иска да се повлиява от такива мазила. Единствено имаше струва ми се видим ефект когато се търках с кафе под душа - но предполагам че това е по-скоро от масажа от колкото от самото кафе и кофеина в него..... newsm78
А, също и лятото на морето ми се заглажда сякаш кожата (но може и да е от тена  Simple Smile )
Ще пробвам все пак и това - може то да подейства. Ще ги пробвам всичките докато не намеря разковничето за унищожаването на пустия му целулит!  #2gunfire

# 10
  • София
  • Мнения: 3 108
Аз също съм доволна от Слим ефект. Определено усещам промяна по отношение на еластичността и гладкостта на кожата. Много приятно се нанася и бързо попива.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
Колко парички е и откъде го купувате , аз не съм го виждала  Sick?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 108
Последно го купих за 6,30 от едно квартално магазинче. Не съм го мяркала засега в големите супермаркети. Може би в Метро го има...но най-вече по по-малките магазинчета за козметика зареждат, защото е с добра цена.

# 13
  • Мнения: 721
както е маписала Стеф, козметиката влияе индивидулано. Леокрема наистина ми повлия, но доста по-бавно, отколкото Девата. Много ми намаля целулита от крема на ROC, но беше купен от Франция. После си купих от БГ, обаче нъц - нищо общо.
Девата я има по аптеките и аз си я купих за 5,80 лв от аптеката в новия мол.
Svetlaa, втива се с ръце, а хубавото е, че веднага попива и можеш да се облечеш без да ти нацапа дрехите.
Успех и дано си намерите вашето кремче Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 35 814
Браво на теб! Честито!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт