Въпросче за помощите за първи клас

  • 402
  • 4
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Аз не успях да си подада документите и чак сега си взех бележка за доходите. Дали някой знае кога е последния срок за подавнето им / за София/ newsm78? Също така, моля ако някой ги е получил вече, да пише дали си заслужава въобще, да ходя да ги подавам. Предварително благодаря !  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 164
До края на месеца е , ако не се лъжа, но не по-рано-имаш време.тази година целевата помощ е в натура- яке, спортен екип комплект, тениска с дълъг ръкав и маратонки.Докумунтите са като при детските  + Удостоверение с вх.№ от уч-щето , че детето ти е записано в 1-ви кл.

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
благодаря за бързия отговор  Hug

# 3
  • Мнения: 334
До колкото знам,срока за подаване е 29.09.2006г.Това означава,че помощите ще се раздават м.Октомври.
Зимно яке,анцуг,спортни обувки и още нещо имаше, ама не съм запомнила.В молбата трябва да се отбележи ръст на детето,и см.на стъпалото.
Нищо не ти пречи да си подадеш молбата,а дали си заслужава,ще прецениш като ги получиш.

# 4
  • Мнения: 3 164
ами, ако трябва и на някой по-нуждаещ се от моя първокласник ще ги подаря(защото ние си купихме всичко необходимо преди септември), но няма да им ги оставя Crossing Arms Да, за размерите забравих-може и по-голям номер да се пише, ако прецениш.

Общи условия

Активация на акаунт