Детска кухня ул.Тича 6 София

  • 808
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
Как става записването или след колко време е одобрението?
Как става раздаването на купони за храна? Какви бурканчета са необходими и колко?
Има ли дълги опашки, чака ли се много /т.е. много деца ли има записани според вашето наблюдение/???
Вкусна ли е храната и има ли повторение на ястие седмично?
Въобще каквото се сетите ще ми изключително полезно.
Благодаря предварително!
Поздрави,
Нем

# 1
  • Мнения: 27 524
Е, еее, Нем, направо ми бръкна в сърцето  Heart Eyes Аз живея там  Hug

Кухня не съм взимала, но знам,че от едно време винаги си е било фраш от майки, татковци и баби за храната. Мои познати са взимали от там и са били доволни. Винаги е пълно. Но за бурканчета, капачки и други - не знам. Дано някоя мама се включи  HugЛелките ги познавам, ама съм далече за момента, иначе да съм те завела на оглед досега  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 885
Ами ти си ми под носа...Туй лято, с това хойкане насам-натам...май се разминахме.

Още съм дълбоко убедена, че мога да се справя сама с готвенето. Стефан така или иначе не е ял още доста неща. Но след дни става на годинка и няма мама, която не ми дудне по темата "детска кухня, та детска кухня".
Детегледачката - и тя същата стока. За предното детенце е взимала от там. НО детенцето се е разболяло зимата, като са висели явно на опашка. А от това ми настръхва косата.

Не знам.....  newsm78Диляма страшна. newsm78.....Затова и разпитвам.
Скъпи мами....каквото знаете за тази детска кухня ...благодарско Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 27 524
Аз съм против детските кухни  Stop

По-добре купено  Peace

Лично мнение  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Чувала съм много добри отзиви за тази кухня. И понеже съм сравнително близко - от другата страна на Военна академия, смятам да се насоча към нея, като му дойде времето Laughing Ще следя темата с интерес - дано някой даде по-конкретна информация!

Общи условия

Активация на акаунт