Имахте ли проблеми със зъбите?

  • 3 913
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 506
Не знам дали темата е за тук,ама все пак...Имахте ли проблеми със зъбите по време на и след бременността?
Аз тъй като през цялата бременност нямаше как да ида на зъболекар,защото лежах в болница,трябваше после да го посещавам доста пъти Sad
При вас как беше?

# 1
  • Мнения: 2 910
И преди бях с чувствителни зъби, но след бременността значително се увеличи Confused

# 2
  • Мнения: 8 917
Не знам дали темата е за тук,ама все пак...Имахте ли проблеми със зъбите по време на и след бременността?
Аз тъй като през цялата бременност нямаше как да ида на зъболекар,защото лежах в болница,трябваше после да го посещавам доста пъти Sad
При вас как беше?
Нямах и нямам никакви проблеми Peace

# 3
  • Мнения: 22 521
По време на бременността -не.Около година след това се появи проблем с много чувствителни зъби и то от сладко,без причина видима причина.Циклично е-болят ме,после спират.Аз тичам на зъболекар-нищо.И така си карам.

# 4
  • Мнения: 1 986
  Засега нямам проблеми Praynig

# 5
  • Мнения: 111
През бременността не съм имала никакви проблеми, но малко след раждането ми извадиха два зъба   #Crazy.Зъбарят каза, че се е получила деминерализация от бременността и не може да ги ремонтира  Shocked.

# 6
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не повече отколкото преди това.

# 7
  • Мнения: 1 259
Нямах, и сега нямам проблеми със зъбите PeaceВсъщност аз никога не съм имала...

# 8
  • Мнения: 7 803
само ми кървяха венците  Sad , това само отмина. ина4е година след ражнето 4ак намерих време zа zъбар и имах само 3 кариеса, които не усетих въоб6те, докато ги правят

# 9
  • Мнения: 3 336
Не знам дали темата е за тук,ама все пак...Имахте ли проблеми със зъбите по време на и след бременността?
Аз тъй като през цялата бременност нямаше как да ида на зъболекар,защото лежах в болница,трябваше после да го посещавам доста пъти Sad
При вас как беше?

Аз  в началото на бременността си оправих всички зъби и на 6-тия месец ме заболя един и отидох. Оказа се, че за 5 месеца съм направила 7 кариеса на 5 зъба Shocked И всичките дълбоки и почти в корените, все на кътници Rolling Eyes Е, да не ви казвам как болеше докато ми ги правеше зъболекарката, но не можех да чакам още 3 месеца, просто щеше да е фатално.

Сега откакто родих съм си като преди - 1-2 кариеса на полугодие.

# 10
  • Мнения: 695
по време на бременността не,но няколко месеца след това започнаха да се раздаличават Sadстоматолога каза,че понякога така се получавало след бременност

# 11
  • Мнения: 559
Моите проблеми са кървящи венци и по време и след бременността Sad

# 12
  • Мнения: 1 101
По време на бременността нямах проблеми със зъбите, но няколко месеца след като родих се наложи да отида на зъболекар.

# 13
  • Мнения: 2 407
Два пъти ходих, единя път за кариесче, а другия ми се отчупи зъбче.

# 14
  • Мнения: 247
Проблемите ми бяха главно с венците, а иначе все имам по някой кариес за оправяне ... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт