Бременна мода

  • 3 445
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Какъв беше/ е 'бременния' ви гардероб?
Държите ли на това да имате хубави дрехи за бременни, или това за вас е излишно пилеене на средства? От къде си купувате бременни дрехи? Мисля, че такива дрехи ( да не говорим за модерни такива)  се намират доста трудно.
Поне в София знам само скъпи магазини с по няколко модела ( Бенеттон е едното , което веднага се сещам) и това е.

Споделете...



# 1
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 616
Лично аз не си купих много дрехи за бременни. Случи се така, че до 5ия месец си влизах в нормалните дрехи, после си накупих един ленен панталон за лятото, 2 чифта бременни дънки и няколко ленени блузи и ризи, широки тениски имах (и още имам, де) купища. Всичко това си го купих от магазините "средна ръка" (С&А, Н&М), честно казано не видях смисъл да инвестирам много средства в "бременния" гардероб. Но виждах доста приятни модели в специализирани каталози, например:
www.vertbaudet.fr

Иначе много ми се искаше голяма тениска с някякъв закачлив надпис като "Не съм дебела, бременна съм" или "Ще се видим през ноември", но не можах да намеря тогава, а сега ги виждам често  Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 10 302
Ами.. аз качих 6кг., купих си дънки и така и не можах да ги нося, падаха ми...  купих си една блузка(бременна) сега мама я носи с кеф, прикрива и много успешно коремчето Embarassed

# 3
  • Мнения: 2 529
Аз си купих доста дрехи предимно от Бенетон и всичко си пазя  Wink Определено държах много бременният ми гардероб да не е съвсем за изхвърляне, жалко че почти нямам снимки, но грешката е поправима, нали  Joy

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
лятото носих рокля + панталон http://www.bgphoto.net/photos/1005/o632653366492656250.jpg
http://scorpio.topche.net/main.php?g2_view=core.DownloadItem& … g2_serialNumber=2
а за есента имах бремени дънки -ужасно ми седяха и почти не съм ги обувала, купих си едни джинси по-голям номер и бременен гащеризон, черен. Последнят намирах за ужасен, но ми беше най удобната дреха последния месец и половина  Peace

а иначе аз качих доста ........... двадесет и ..... килограма  Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Бях бременна есента,зимата и пролетта,затова повечето ми дрешки бяха по-дебелички.Моят бременен гардероб включваше:
едни дънки
един черен официален панталон
2 гащеризона-дънкови,но различни цветове
4 пуловера
5-6 широки блузки
2 блузи с поло
1 черно кожено сако-широко
1 черно зимно яке,дълго го коленете
1 дълго черно палто
Естествено,обувки на ниски токове/от токовете не се отказах Mr. Green/

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Всичко на всичко купих си бременни дрехи -  1 чифт джинси и 1 чифт дънки за зимата,когато бях с големия корем и вече не се налагаше да ходя на работа,лятото го изкарах с нормални дрехи от по- разтегливи материи  , по простата причина,че в специализираните магазини намирах само "лелски" дрехи

# 7
  • Мнения: 253
До около 4-5 месец си носих нормалните дрехи. Разбира се не вталените блузки и панталони.
Тук там с откопчани копчета (панталоните имам предвид). После си купих 2 ленени панталона и 2-3 по дълги и широки блузки. Единствената дреха за бременни бяха едни 3/4 дънки. Е имах и малко дрешки останали от предишната бременност. В крайна сметка въртях 3-4 комбинации от тоалети. Донякъде съм доволна че и през двете бремености бях най голяма през лятото.
Дрехите за бременни и тук са доста скъпи, а пък и аз намирам цялостната подмяна на гардероба за 3-4 месеца за излишно  разточение. Разбира си че трябва да се стремим да изглеждаме добре по всяко време, но затова според мен не е нужен цял нов гардероб.

# 8
  • Мнения: 1 986
  До 4-ия месец си носех старите дрехи Mr. Green,после,като взе да расте тумбака,преправих 1-2 панталона,купих си една рокля и 1 туника за бременни/другите блузки ми ставаха/,взех назаем от 1 приятелка още два панталона и така ще изкарам докрая PeaceНе мисля,че е необходимо изцяло да си преобзавеждам гардероба,освен това и дрехите за бременни са неприлично скъпи Thinking

# 9
  • варна
  • Мнения: 193
все още си ходя с моите дрехи. тези в специализираните магазини за бременни са меко казано ужасни. добре, че моите още ми стават. повечето са с ниска талия. най-много да не закопчея копчето и да го прикрия с колан. незнам какво ще правя последният месец, но тези лелски дрехи от специализираните магазини едва ли ще облека

# 10
  • Мнения: X
Аз съм вече в началото на осмия и едва днес ми изникна проблема с бременните дрехи - корема ми порасна последния месец, а днес вече беше много студено за обичайните рокли с висока талия. Успях да се навра в 1-2 дънкови поли, но ги вдигнах по-нависоко, съответно те станаха от пола до коленете пола до средата на бедрата - смешна картинка. Депресирах се, но все пак излязох - имах среща с още 3 бременни мами. Утре спешно ще ходя да търся някаква подходяща пола /мразя панталони/, с която да изкарам до края. Слава Богу, не остана много.

# 11
  • Мнения: 8 505
Носех си небременните дрехи-панталоните ми са с ниска талия и не ми пречеха на корема.Бях си купила само един панталон за разнообразие,но и той беше нормален.Нагоре-с тениски/потници.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Не съм си правила бременен гардероб  Laughing
До 4-5 месец си носих нормални дрехи. За зимата си купих един дънков гащеризон. За пролетта- дънки. Блузи и пуловери не съм купувала специално, защото съм бременна  Rolling Eyes По принцип нося по- широчки дрехи, които използвах и през въпросния период.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 102
Купувала съм си от http://www.miro-style.com/products/?lang=bg много съм доволна  Peace

# 14
  • Мнения: 364
не съм инвестирала в много специални дрехи - само в един топъл панталон, който се вмести в представите ми за "нормално" облекло - повечето неща на които попадах в магазините с дрехи за бременни бяха меко казано ужасни, иначе се справях с по-голям рамер от обичайните ми дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт