На някой случвало ли му се е?

  • 725
  • 7
  •   1
Отговори
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не знам дали темата ми е за този форум, но все пак ще попитам. Менструацията ми дойде на осми този месец, нормално, когато си трябваше. Днес, десетина дена след като ми свърши (горе-долу толкова се пада), леко прокървих, по-скоро зацапване някакво и малко ме боля корема сутринта (за много кратко). Понеже никога не ми се е случвало такова нещо (да ми дойде два пъти или да пропусне), се поразрових из нета и в един сайт прочетох, че е възможно седем-осем дена след зачеването, при имплантиране на ембриона в маточната стена, да се появи такова зацапване, съпроводено с лека болка ниско долу в корема. Та въпросът ми е дали на някоя от вас се е случвало такова нещо, защото направо се шашнах.  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 183
Ами на мен не ми се е случвало такова нещо,но има два вариянта или изчакай или отиди на преглед,това мога да те посъветвам! Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Случвало ми се е няколко пъти и ходих на лекар.Каза, че при овулация е нормално такова зацапване ConfusedНо не ти го казвам за да се осланяш на моето мнение, ами по-добре отиди на лекар.

# 3
  • Мнения: 2 274
  На мен ми се случи преди време такова нещо, но болката беше много силна! Като отидох на лекар се оказа, че ми се е спукала киста! Преди това нямах абсолютно никакви признаци, че я има! Най-добре се консултирай с лекар!  Peace

# 4
  • Мнения: 442
да! на мен ми се случи с първата бременност. казах си `и този път не стана! ето, пак ми дойде Sad`, пък то точно тогава се било `загнездило` ембриончето.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 916
Да,при мен точно това се получи.Но всичко е индивидуално затова както са те посъветвали момичетата отиди на консултация  Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
На мене ми се случи преди 4 години и нещо . Отидох веднага на лекар попита ме само кои ден от цикъла е ? Беше 17 ден и ми отговори че по време на овулация е нормално . Но те съветвам да си отидеш на лекар нищо няма да загубиш от един преглед.

# 7
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Благодаря ви за отговорите, момичета! Днес вече няма течение, та ще видим на какво се дължи. Доколкото разбрах, възможностите са две: или да съм бременна (което ми се струва малко вероятно, ама знае ли човек), или да се дължи на овулацията. Времето ще си покаже. При профилактичния преглед ще си взема направление за гинеколог, та да знам дали всичко ми е наред.

Общи условия

Активация на акаунт