Разликата между Нутрилон1 и Нутрилон2?

  • 486
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 355
Знам, че първото е до 6 месеца, а второто след 6, но въпроса ми е има ли разлика въвм вкуса и консистенцията. Интересува ме, защото си зареждам мляко за месеца, а вече навършваме 6. Аз не се сетих да взема една кутия предния път да пробвам, та сега се чудя какво да правя.

Последна редакция: пт, 22 сеп 2006, 10:34 от Vivi

# 1
  • София, център
  • Мнения: 686
Не ползваме твоето мляко, но при Аптамила видима разлика няма, но е увеличено количеството но добавките полезни за детето според възрастта! И мерителната лъжичка е по - голяма!

# 2
  • Мнения: 61
Малко по-гъста консистенция има,но на мирис и вкус е еднакво.Ние вече сме на троика, там вече има съществена разлика.Мерителната лъжичка е по-голяма,а на вкус е като прясното мляко.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
Ако се притесняваш за вкуса и дали бебо ще го одобри - нямаш проблеми, няма особена разлика между 1-цата и 2-ката (поне за бебето). Разликата е както са ти писали другите в увеличено количество на важните съставки. Ако искаш може да видиш разликите в %-те в закованата тема за състава на АМ.

# 4
  • Мнения: 6 390
Ако се притесняваш за вкуса и дали бебо ще го одобри - нямаш проблеми, няма особена разлика между 1-цата и 2-ката (поне за бебето). Разликата е както са ти писали другите в увеличено количество на важните съставки. Ако искаш може да видиш разликите в %-те в закованата тема за състава на АМ.
Peace

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ние сме на това АМ от първия месец. Борис не направи никаква разлика м/у 1-цата и 2-ката. Разлика в гъстотата няма. Единицата е адаптирано, а двойката се води частично адаптирано и са завишени полезните съставки. Това е!  Peace Laughing

# 6
  • Мнения: 355
Благодаря ви! Много ми помогнахте. Сега ще си купя всички кутии наведнъж.

Общи условия

Активация на акаунт