С какво да прикривам сенките под очите?

  • 1 188
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
С какво да прикривам сенките под очите?.......и мога ли да се отърва от тях

# 1
  • Мнения: 8 917
С какво да прикривам сенките под очите?.......и мога ли да се отърва от тях
За прикриване - ясно, макиаж, но за премахване - трябва да знаеш какви са причините първо...поне според мен Peace

# 2
  • Мнения: 1 986

За прикриване - ясно, макиаж, но за премахване - трябва да знаеш какви са причините първо...поне според мен Peace
[/quote]

 Peace Съгласна съм Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
Ако са от умора, торбички черен чай вършат чудеса... иначе, коректор  Sick

# 4
  • Мнения: 146
От години ползвам течен коректор на Лореал и съм много доволна. Преди години използвах сух коректор, но от него оставаха следи по гънките под очите и си личеше, а течния стои много естествено и никой не разбира че ползваш нещо. Свежият вид е гарантиран, а в комбинация с фон дьо тен е направо страхотен. А как да ги премахнеш не знам, пробвала съм какви ли не начини, но нищо не помогна затова ги прикривам успешно.

# 5
  • Мнения: 870
Много добре действат на очите пакетчета от черен чай или лайка охладени във фризера или хладилника, аз за околоочите ползвам едно кремче на Лореал Visible Results, което прикрива леко.

# 6
  • Мнения: 5 313
С   коректор.

# 7
  • Мнения: 4 176
Преди време една приятелка ползваше някакъв успокояващ, изглаждащ крем за под очи. Комбинираше го с коректор за очната зона. Продуктите бяха на Есте Лаудер.
Казваше, че има страхотен ефект.

# 8
  • Мнения: 4 665
За козметично прикриване ако говорим бих ти препоръчала зелен коректор, аз лично съм много доволна. Продават го в магазините от веригата Бонжур Peace

# 9
  • Мнения: 245
Зелен?  #Crazy
Неподготвена ли се изказах?

# 10
  • Мнения: 4 665
Зелен е, да:) Водят го коректор с цвят мента, естествено на кожата не стои зелен. Точно за сенки и за червени петна по кожата е. Вгледай се в очите на някоя по-нагримирана моделка и забележи как и стои едно такова по-странно светло около очите именно заради този коректор е.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Най-добре не да ги прикриваме, ами да ги елиминираме изцяло, като се наспиваме Wink, ако не се дължат на друга причина де.

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Чувала съм , че може да се дължат на бъбречни броблеми..........иди на лекар........в тази логика много вода, чайове, плодове.........движение

# 13
  • Мнения: 2 768
И аз имам сенки под очите, от как се помня. Просто там кожата ми е тънка като пегамент, направо прозрачна и страшно чувствителна. Козметично я прикривам с фон дьо тен.

# 14
  • Мнения: 12 306
Май единственото решение са различните коректори. Е, най-добре е да се реши проблемът по някакъв начин, но не винаги е възможно.
Аз самата имам тъмни сенки под очите откакто се помня - чак ми прозират кръвоносните съдове. Мисля, че наистина при някои от нас там просто кожата е много тънка и прозрачна.

Общи условия

Активация на акаунт