Сърцата ни прескачат от вълнение -НОЕМВРИЙЧЕТА, чакаме ви с нетърпение

  • 13 806
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 815
НАШИТЕ БЕБЕТА
СЕПТЕМВРИЙСКО НОЕМВРИЙЧЕ
04. 09 - мама diana_vr -  момченце - Александър - 1450 гр - 37 см (термин 14.11)

НОЕМВРИЙКИ
1. Amelia              01.11-  28г. Бургас, второ бебе, батко Димитър на 9 години stork-girl
2. ЗЛАТИ              01.11- второ бебе, батко Теди на 5 години stork-boy
3. esma                02.11 - първи бебета- близнаци stork-girlstork-girl - МД/ Св. София
4. ivanka1979       02.11 - Пловдив, първо бебе stork-boy
5.qal8vd -             03.11 - 34г., Бургас, първо бебе
6. dil -                    03.11 - 33г. Варна, трето бебе, батко Иван на 10 год. и батко Димитър на 4 год. stork-boy
7. mama tery        04.11 - 30г., първо бебе stork-girl  Правителствена болница
8. antoshka        05.11- 27г. София, първо бебе stork-girl 
9. Tanija             05.11- 30г. Ямбол, второ бебе
10.gadamer          05.11- София, първо бебе
11. Dr.Jend            ЩЕ СТАВА ТАТКО на 06.11 - мама Мими, второ бебе, кака на 14 години
12. Vessela s         07.11  - 31г. София, второ бебе, батко Ради на 6 години  stork-boy Св. София, д-р Тодоров
13. Mucunka-        07.11 - 28г., Варна, второ бебе
14. didi_777          07.11 - София, първо бебе - Шейново
15. Angeliha          07.11- 30г., Казънлък, първо бебе  stork-girl
16. AngelEyes       08.11 - 22г. Бургас, първо бебе  stork-boy
17. Цветина         08.11 - 25г. - София, второ бебе, батко Ран- stork-girl Шейново, д-р Ненов
18. Salvy -            08.11 - второ бебе, кака Йоанна на 2 години и 8 месеца
19. friki                 08.11 - 28г. Мадрид ,първо бебе stork-boy
20. Тами               08.11- 31г. София, първо бебе stork-girl Св. София, планирано секцио
21. velinova           08.11  - Драгоман, първо бебе, Св. София, планирано секцио
22. Bildan              09.11- 30г. София, второ бебе, кака на 6 години
23. Catty              09.11- 20г. София, първо бебе stork-girl
24. Роси74           09.11- 31г. София, второ бебе, кака Йоана на 5 години stork-girl
25. daniart1         09.11 - първо бебе
26. insait              09.11- трето бебе- батко на 13г. и кака на 7г.
27. evita fr           09.11 - 32г. Благоевград, първо бебе stork-boy
28. vesi1              10.11 - 28г. София - второ бебе, батко на 3 години
29. Точка           10.11 - 27г. Добрич,  първо бебе    stork-boy
30. TALI 1             10.11  24г. София, първо бебе stork-boy Св. София, д- р Маленов
31.bedstvieto       10.11 - второ бебе, батко на 6 год. stork-boy
32. Били                10.11- 30г. София, първо бебе stork-girl
33.мари_яна          10.11 - 26г. София, първо бебе stork-boy Св. София
34. kami2                10.11 - 26г., Русе, първо бебе stork-girl
35. Sbruny             11.11 - 26 г. София, първо бебе stork-girl 
36. jenny b           11.11 -26г.- София - първо бебе  stork-boy
37. Деничка         11.11-  Стара Загора, първо бебе stork-boy
38. Elimira              11.11- Ямбол, първо бебе stork-girl 
39. Дари М           12.11- 28г. - София- първо бебе stork-boy Св. София
40. lightblue          13.11- 27г. София, първо бебе stork-girl Шейново, д-р Велев
41. sheherazada  13.11 - 31г. Благоевград - първо бебе stork-girl
42. iviche-             13.11 - 31 г. София, второ бебе, кака на 4 години stork-girl Окръжна болница
43. Karil                13. 11- 35 г. София, трето бебе, две каки- близначки на 14 г. stork-boy Шейново, д-р Илиев
44. ZLATNA           13.11- 27г.  Ботевград - първо бебе stork-girl
45. Lussy              13.11- 28г. София, първо бебе stork-boy Шейново, д-р Ненов
46. Nel78              13.11 - 28г. Варна, второ бебе
47. Мишенце       14.11- 30 г. - Франция - второ бебе - батко Борис на 2 години stork-boy
48. mamaminion   14. 11- 28г., София, второ бебе, батко на 6 години stork-boy Св. София
49. ДАЧИ              14.11 - 26г., София, първо бебе
50. luchia              15.11- 29г. София- първо бебе stork-boy Шейново
51. sofkobofko      15.11- 32г. САЩ-Флорида,  първо бебе stork-boy
52.  raliar              15.11 - В. Търново, второ бебче, батко stork-girl Св. Лазар, планово секцио
53. baby24            15.11- първо бебе stork-girl
54. benighted       16.11- 27г. София, второ бебе-батко Велизар на 7 години stork-boy Шейново, д-р Илиев
55. 4efi                  16.11- UK- първо бебе stork-girl
56. gugule -          16.11 - 27г., София първо бебе stork-boy
57. Rali84              16.11- 22г. София, първо бебе stork-girl
58. Klukarkata       17.11 - първо бебе stork-boy Шейново
59. Зиза                18.11  27г. Варна, второ бебе- кака на 6 години
60. bubalina          18.11 - София, първо бебе - ІІ градска stork-girl
61. София             19.11   30г.  София - първо бебе stork-boy ІІ градска
62. Ая                    19.11 26г. Пловдив, второ бебе, батко на 2 години и 2 месеца
63. goris                19.11- 27г. София, първо бебеstork-girl
64. Borislava BC    19.11- Англия, първо бебе
65. Gugi                 19.11- 26г. София, първо бебе stork-girl
66. Interlax            20.11 - 32г. , трето бебе, двама батковци stork-girl
67. Anika 82           20.11 Видин,  първо бебе stork-girl
68. chapelita          20.11 31г., Варна, първо бебе stork-girl Окръжна болница
69. МЕРЕЛИН        21.11  26г. София, първо бебе stork-girl
70. СЮ                  21.11 - Варна, първо бебе
71. mariya86         21.11 - Бургас, първо бебе  stork-boy
72. CJ                    22.11 - 35г., второ бебе, батко на 9 годни stork-boy
73.eli_mama          22.11 - 25г., Варна, първо бебе   stork-girl               
74. Фъстъчка       23.11  28г. София, първо бебе stork-girl
75. iveto 75          23.11 -първо бебе stork-boy Шейново, д-р Ковачева
76. sdsm               24.11  28г. София- първо бебе stork-boy - Шейново
77. ronja               24.11  29г. Варна- първо бебе stork-girl Майчин Дом Варна д-р Корновски
78. Вени               24.11   32г. Варна- първо бебе  stork-boy
79. Габриела       24.11  29г., Велико Търново, първо бебеstork-girl     
80.  mina77          25.11   33г. Варна, първо бебе  stork-boy
81.  lina d             25. 11  35г. Бургас, второ бебе, кака на 8 години  stork-boy
82. Bimba25         26.11 - 25г- Италия- първо бебе stork-girl
83. Pam_219        27.11 - 31г. Русе- второ бебе- батко Даниел на 7 г. stork-girl
84. ani_78            27. 11- 27г. Габрово, първо бебе stork-boy
85. veselinka         28.11 - София, първо бебе stork-girl Шейново
86. Tedi 91            29.11 - София, второ бебе, батко на 14 г. stork-boy Св. София
87. bebonina - 29.11- 28г. София, първо бебе stork-girl
88. djein         29.11 - 29г., София stork-girl Св. София
89. grig                30.11- 29г. София -първо бебе stork-girl
90. Шоколадкина 30.11-33г. САЩ- Атланта, второ бебе, батко Велизар на 15 месеца stork-girl
91. на гости          30.11 - САЩ, трето бебе, кака  и батко stork-boy
92. Pal4eto            30.11- 35г., САЩ, Лос анжелис, първо бебе stork-boy
93. violina              30.11- 21г., София, първо бебе stork-boy
 
ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ:
Ние сме 92 мами и 1 татко!!!
За сега чакаме:
36 момченца
40 момиченца
Имаме една двойка БЛИЗНАЦИ

НАШИЯТ АЛБУМ
потребител noemvri парола 12345

ДЕТСКИ МАГАЗИНИ
http://www.shtarkel.com/
http://www.malechkobaby.com/
http://pinokio.big.bg/magazini.htm
http://www.bebemarket-bg.com/kontakti.html
http://baby-market.911.bg/a2/firm.asp?id=5168
http://www.pakostnik.com/promotions.php
http://www.stefi.biz/index.php?action=contacts

СПИСЪК ЗА БЕБЕТО

СПИСЪК ЗА РОДИЛНИЯ ДОМ

ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ:
модни тенденции
калкулатор за килограми

ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:
Днес сме тромави хипопотамчета,а през НОЕМВРИ сладки мамчета 
През НОЕМВРИ то се знае- къщата ще засияе!!!
През всичко ще минем - накрая- НОЕМВРИ ще стигнем финала!!
Хайде мами, не остана -  през НОЕМВРИ ще сме двама(трима)!
Неусетно половин година мина с НОЕМВРИйската дружина

ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ЗАГЛАВИЯ ЗА СЛЕДВАЩИТЕ ТЕМИ

1. НОЕМВРИЙСКИ мами - диви! Бебовците - приказно красиви!!!
2. НОЕМВРИ наближава вече, копнея аз за малкото човече!!
3. Време не остана - през НОЕМВРИ ще съм мама!!!

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 15:49 от Цветина

# 1
  • Мнения: X
Честита ни нова темичка. Само хубави новини да пишем в нея!

Аз днес бях на консултация при гинеколога ми. Матката ми била спокойна, шийката е къса. Нямало индикации за по-ранно раждане, май ще си дочакам термина. Сложи ме на диета, защото съм на границата за гестационен диабед. Следващата седмица пак ще се изследвам за това, та тогава ще знаем повече. Засега - салатки и плодове, никакви сладки неща, хляб и въглехидрати. Трябва да си направя и среща с анестезиолог - тия дни и това трябва да уредя.

Поздрави на всички коремчета!

# 2
  • Мнения: 88
Здравейте момичета, леле колко сте бързи..едва успявам на две три теми да се включа, но ви чета редовно. Аз от вчера съм  в болнични по майчинство, но както върви ще изкарам в офиса до края на месеца пък после ще почивам. Иначе около мен много събития: на 17ти празнувахме първата годишнина от сватбата, а вчера имах рожден ден, Цвети можеш да ми смениш инфото - вече съм на 30, а не на 29.
Черпя ви със страхотно настроение и леко доизбременяване. Надявам се от началото на октовмри да тръгна на училище и аз, че имам мноооого да уча, досега малко бебе не съм посмяла да пипна Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Мама Тери, честито!!!  bouquet

Не се шашкай, повечето от нас също не сми пипали малко бебе, ама ще го пипнем, къде ще ходим Wink Аз мисля, че инстинктът ще ни научи и самото бебе. Не че е лошо да се учи предвалително, ама мисля, че от "сухи тренировки" много полза няма. Но, в интерес на истината, тук от форума и сайта научих много неща, които ще са ми от полза. До училището не мога да се добера, защото заспивам много късно /2 - 3/ и сутрин не мога да отлепя преди 11 Confused

Момичета, видяхте ли, появиха се първите октомврийчета!!!  Ние сме наред!

# 4
  • Мнения: 1 986
  Честита нова тема  bouquet Имам чувството,че в отчетните от септември-декември ние сме най-бързи с писането Grinning-лошо няма Peace Как сте,мили мами Heart Eyes Аз нали си стоя вкъщи,вече леееко започнах да се изнервям-не ме свърта на едно място,не съм свикнала да бездействам, а не е препоръчително да се шляя сама по улиците Mr. Green,чета в И-нет,чета книги,гледам телевизия от време на време-писна ми Crossing Arms- я кажете някоя интересна книга,която ви е попадала напоследък  newsm78

  Mama Tery-честити празници на патерица  bouquetВсе по-хубави неща да  ви се случват занапред/начело с едно хубаво и здраво бебче/ Peace

# 5
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честита ни темичка!
Мама Тери, честита годишнинка, честит рожден ден - пожелавам ти много здраве, щастие и лични успехи! Любовта да гори като пожар при Вас, а най-сладкия дар да дойде през ноемнври!   bouquet
Мами, гледайте какво става с октомврийките - вали дъжд от бебенца сладки сладки!
ЕЕЕЕЕЕх, кога ще дойде и нашият ред ... вече съм страшно нетърпелива  Sick и малко ме хваща шубето!

# 6
  • Мнения: 174
Абе шубе не шубе тва е положението!  Wink
И аз вече не издържам и нямам търпение.Имам една приятелка която вече я чакаме да ражда всеки момент,а аз така и завиждам... Embarassed

# 7
  • Мнения: 88
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!
Не се давайте на шубето ей. Колкото по-спокойни сме толкова по-добре и по-леко ще мине всичко. Само положително мислене и никакво шубе.

# 8
  • Мнения: 247
Супер поетична темичка!  Grinning

Честито на празнуващите!   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 034
[i]mama tery[/i], Честити празници !  bouquet И само положителни емоции !

Момичета, какво ще кажете да поговорим за присъствието на тоткото в родилното - как са вашите мъже, искат ли да присъстват на раждането? Или се притесняват?

Моят мъж иска да присъства, но :
1.Не знаем още разрешено ли е  Окръжна Болница 
                                и
2.Притеснява се да не му стане лошо  Joy

# 10
  • Мнения: 2 332
Такааа, вече съм много ядосана - вчера два неуспешни опита за публикуване на един некъс постинг, днес - един... последен опит!
Както Джени писа - потвърди се и вчера, че съм момичешка мама - теглото на бебето беше 2151 гр +/- 229гр., което ме стресна малко - ако е в минус - добре, ама иначе как ще се раждаме? Йоана се роди 3300 гр., което също не е малко за финно гадже тип миньонче като мен  Joy(скромна и красива  Laughing).
Благодаря пак на Джени и мъж и Мони, които всеки път като ходехме до Св.София ме извозваха до там и обратно - да не говорим, че ако не беше Джени нямаше да знам, че съществува такова нещо там, наречено "Училище за родители"  Hug.
Честито на мама Тери!!! Пожелавам ти само хубави неща да ти се случват!!!
За дрешките - много мразя плетените неща - още с Йоана ги отбягвах, предполагам и сега ще е така. Приличат ми на дрешки от моето детство  Crossing Arms.
И още нещо - разгледах сватбените снимки - всички сте мноооого красиви!!! А пък ronja и мъж и са се оженили на моя р.д. - браво, много добър избор!!!   bouquet
Ивиче - моя мъж в началото искаше, но напоследък май - не... да не говорим, че ако отида във 2-ра градска там няма вариант да присъства...

# 11
  • Мнения: 2 249
чакайте да прочетете шантавия ми сън-напоследък всички са ми такива...отивам в болницата уж да раждам,но съм си в сегашните месеци и там ми обясняват ,че е малко рано-след което ми казват да го оставя там детето и то като се роди ще ми се обадят Shocked-и вадят от мен нещо като надуваема топка и вътре бебока и го нареждат на един рафт до други такива топки rotfImbo-след седмица се разхождаме с мъжа ми и междудругото минаваме покрай болницата-ама тя прилича на магазин ooooh! и си викам-я чакай да видим дали не се е родила бебето-и то се родилоооооооо-и си ми го дадоха Joy Joy Joy-кво ще кажете за моето раждане а? безболезно и лесно rotfImao smile3533

# 12
  • Мнения: 2 332
чакайте да прочетете шантавия ми сън-напоследък всички са ми такива...

Ти май си сънувала как ще се ражда след... примерно 100 години  Laughing. Иначе и аз раждам почти всяка нощ - и всеки път е много лесно, ха дано! Simple Smile

# 13
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Здравейте и от мен днес и честита ни нова темичка!  Laughing Laughing
Досега четох информацията, която сте пуснали и за закаляването, и за промивките, и за гърдите - изобщо страхотни сте!  newsm51  Благодаря и аз като първескиня!  newsm03

И мен снощи за първи път ме хвана шубето от предстоящо раждане  - но не от самота раждане, а се пиртеснявам дали ще се справим ли до момента с всички приготовления, като не сме започнали още  Sad и най-вече никога не съм лежала в болница и изтръпвам при мисълта! Надявам се болката да я преживея.
А относно присъствието на таткото на самото раждане  - ние не сме говорили наскоро, но последно мнението беше  - да НЕ присъства. Аз може би бих се притеснявала, някак ми се струва доста интимен момент - знам ли?!  newsm78 А и той така мисли - това при нормално раждане, а при операция  - пак може би няма смисъл!
Страх го е май повече от мен, но не иска да си признае  newsm53

Докторката ми каза, че ако искам мога да си направя предаврителен тест за алергии към упойки, защото имам разни такива към домашен прах и сиамски котки. Каза да си поискам направление - № 3 А от ЖК и да отида в Алерогологията и струвало и парички май.
Знаете ли къде е Алергологията в София? И дали няма да е опасно да ме тестват сега и ако не са ме тествали сега дали ще го направят преди да ми сложат упойка в болницата?


Чистито на всички празнуващи smile3525

# 14
  • Мнения: 2 332
.....

Докторката ми каза, че ако искам мога да си направя предаврителен тест за алергии към упойки, защото имам разни такива към домашен прах и сиамски котки. Каза да си поискам направление - № 3 А от ЖК и да отида в Алерогологията и струвало и парички май.
Знаете ли къде е Алергологията в София? И дали няма да е опасно да ме тестват сега и ако не са ме тествали сега дали ще го направят преди да ми сложат упойка в болницата?...

И аз мисля да си направя такъв тест - миналия път в Шейново така ми я нахакаха упойката, без тест - само питаха дали съм алергична - а аз откъде да знам?  newsm78 Просто беше въпрос на късмет, че не бях алергична.
Алергологията е в Александровска болница - минаваш под арката и навътре, една много мизерна сграда - стара и неподдържана. Ако си с направление няма да ти вземат парички за консултация, а всяка проба си я заплащаш по 1 лв., а иначе е по 1,90 лв. (информацията ми е от декември мин.година или януари тази).

Общи условия

Активация на акаунт