Сладко отмъщение

  • 1 916
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Започна ли вече Сладко отмъщение? newsm78Казаха ми че вървяла реклама с Валери Божинов,а сега са пуснали с Бони.Нещо съм пропуснала,а ми се иска да не го изтървам,знаете ли дали е почнало и кога всъщност го дават. Flutter

# 1
  • Мнения: 349
Да, започна.Валери беше готин .Абе хареса ми .

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми като е почнало кажи поне кога го дават де #Cussing out Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 3 216
В неделя от 22,30. На мястото на рекордите на Гинес.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Мерси Креми Hug,да си жива,здрава и права. Laughing

# 5
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз го гледах в неделя, обаче не беше кой знае какво. Очаквах нещо повече, но като за първо предаване след толкова дълго отсъствие от екран, ставаше.

# 6
  • Мнения: 3 216
Мерси Креми Hug,да си жива,здрава и права. Laughing

 Да ти се врьща тьпкано Laughing

# 7
  • Мнения: 1 313
Много тъпо беше, едни преструвки, едни чудеса..... Ако искаш ще разказваме по-подробно, но не си изпуснала нещо

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Искам я,кажете ква беше фатката с Божинчо Laughing.А пък някой и ако каже от къде да си го дръпна,ше го черпа докрая на престоя ми във форума тая вечер Mr. Green

# 9
  • в къщи
  • Мнения: 467
и аз казвам 'много тъпо'.Нищо не си изпуснала. newsm25

# 10
  • Мнения: 5 622
Мен водещият- Въргалеско, нещо не ме кефи. Дразни ме тоя тип и това си е  Crossing Arms

Валери беше готин.  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 6 417
Мен водещият- Въргалеско, нещо не ме кефи. Дразни ме тоя тип и това си е  Crossing Arms

Валери беше готин.  Twisted Evil
Аууууу ни дей тъй за Въргалеску #Cussing out Аз не съм го гледала, щото съм заплес по принцип, но знам, че снимаха първите предавания още през юли и скоро ще има скрита камера с Марин от "Стар Академи". После са Пепа Николова, Наско от БТР и Митьо-Пищова Shocked

# 12
# 13
  • Мнения: 677
Тъпо и нагласено беше..

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Искам я,кажете ква беше фатката с Божинчо Laughing.А пък някой и ако каже от къде да си го дръпна,ше го черпа докрая на престоя ми във форума тая вечер Mr. Green

Регваш се тук и гледаш всички предавания на БТВ Simple Smile
http://www.neterra.net/

Общи условия

Активация на акаунт