Мами в Германия 3

  • 14 672
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 308
Ето я нашата карта http://www.frappr.com/mamawgermany
Старата тема навъртя вече 15 страници.
Привет в новата  Hug
Добре дошли на всички и ще се радваме на нови попълнения.

# 1
  • Мнения: 2 292
първа и аz веднъж  Laughing
привет  Wink
колко мног омед. термини , които никога не съм чувала ...   Wink
желая zардве и всичко да е ОК с бъдещите майки  Wink

# 2
  • Мнения: 382
И аз да сефтосам темата  Mr. Green.
Да се хваля - поръчах си онлайн да ми направят дигитални снимки на хартийка. Вчера дойдоха и съм мноооого доволна. Страхотна цена и качество (гледах един тест по ТВ, та оттам ги напипах). Сайта е www.sparfoto.de - качвате си дигиталните снимки, избирате размера и броя и след известен брой минути (за мойте 60 снимки отиде около половин час) поръчката се завършва и скоро се радвате на хубави хартиени снимки. Цената, заедно с доставка, е по-ниска от тази в дрогериите и ги носят до вратата направо.

# 3
  • Мнения: 7 605
Супер, Неса, сега Ще ги видя. Аz вадих при www.pixum.de  и съм съЩо много доволна, направих поръ4ката в неделя ве4ер и пристигнаха във вторник сутринта, на врата ми ги носеха съЩо. Толкоz бърzо не ги бях о4аквала. Направих и една подложка zа миШката със снимка на малката и мен, zа татито, стана много хубава. За Коледа смятам да ми направят готови албуми/фото книги на Милена zа бабата и дядото  Peace

# 4
  • Мнения: 7 605
Мацки, имам гуд нюс zа вас  Mr. Green  В лятното раzписание zа 2007 на Germanwings влиzат 2 нови дестинации, Ще има полети от Берлин до Варна и Бургас  newsm44   newsm68   newsm10  Ето  ви иzто4ника на инфото http://www14.germanwings.com/de/unternehmen_presse_pressemeldung … rt_ihr__5551.html  да не си помислите, 4е съм сънувала неЩо  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 11 308
Aз пък да ви се оплача от www.foto.com - ужасно качество на снимките, на иначе доста ниска цена.
Ще пробвам следващия път с тия, които споменахте. Иначе Шлекерските ми харесаха, но имаха някакво предложение на по-ниска цена и не можех да се вредя на сайта. Същата работа беше и на ДМския сайт

# 6
  • Мнения: 1 947
   Здравейте и в новата тема! Simple Smile
   Аз досега си правех дигиталните снимки в ДМ на място и винаги съм била доволна,
когато изрично отметна да не ми пипат снимките с автоматичните им настройки. Simple Smile
Сега искам да опитам интернет-поръчката. Искам да се регистрирам - първо ще опитам на sparfoto.de.
Nessa, трябва ли да мога да управлявам онлайн банковата си сметка или ще си теглят сами парите за доставката?

# 7
  • Мнения: 382
анна м. , плащането може да стане по два начина - или им даваш веднага контото си и те си теглят еднократно от нея или плащаш по сметка, когато ти доставят снимките. Твое е решението.
Сега разгледах www.pixum.de - имат много интересни услуги, и вече и аз се сдобих с идеи за коледни подаръци на бабите. В спарфотото правят само снимки, нямат такива екстри. Иначе цените за снимките излизат малко по-изгодни. Не мога да сравня качеството, обаче. Следващия път ще ги видя.

# 8
  • Мнения: 2 567
Привет и от мен,
Татяна, много добра новина, крайно време беше и българското небе да се отвори!
Кате, аз тъкмо се бях засилила там да вадя снимки, добре че ми каза, ще мерна другите дадени сайта, благодаря ви!  Hug

# 9
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мами,

Някой от вас посещавал ли е тази зоо градина: http://www.zoom-erlebniswelt.de/Start/startseite.asp и ако е да сподели впечатления. Каним се от доста време, но реших да ви попитам преди това

поздрави,  bouquet
dezita

# 10
  • Мнения: 3 423
Фройнлайнки,
а знаете ли, че в Росман има до края на месеца промоция,
100 снимки за 7.99 евро. Това си е далаверистично, не знам
обаче какво е качеството. Дали да не пробвам.
Иначе тръгнах по масажисти, акупунктури и изобщо разни
такива благинки, та нямам много време за пред рехнера.
Но ще се включвам по-често към края на годината. Надявам се.
Поздрави за всички ви.

# 11
  • Мнения: 7 605
Лискееее, то4но такава примоция има(Ше?) и при Пиксум, вzех 100 броя zа 8 кинта  Mr. Green  Доволна съм много, а бърzината е неповторима  Peace
А ти с ИШиаса ли имаШ проблеми? 4етох те в кърма4еския  Sad  Ако не помагат иzброените процедури, обърни се към остеопат  Peace

# 12
  • Мнения: 3 521
Приветско...аz спонсорирам Шлекер_е zа фотоси...доволна съм от качеството...на нашите в БГ пък ги пращам директно преz фото Браво в БИЛА или ФАНТАСТИКО, един вид шпарваме ферzандкостен_а Mr. Green Rolling Eyes ...

# 13
  • Мнения: 11 308
Фройнлай Лиска  Hug
Питах се вече къде се затри. Липсваш ми, тъй да знаеш. Като наркотик си  Wink
Гуте бесерунг и да се похвалиш кой начин фана дикиш при теб и твоите болежки. Peace

# 14
  • Мнения: 11 308
Я да ви питам аз (че сте много несериозни писачи) - как ви се струва това бавно и сигурно навлизане на НПД в местните правителства.
Сега при последните избори всички пак бяха "много изненадани" от резултатите и позволиха на националистите да вземат 5 места в парламента на Мекленбург-Формпомерн. (ще си счупя пръстите да го напиша на кирилица Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт