оризова каша?

  • 3 954
  • 19
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 365
Момичета отново имам един въпрос към вас.
Каже те ми моля ви какво преставлява оризовата каша?Готова ли се купува или се прави?Ако се прави-каква е рецептата?И на колко месечни бебета може да се дава.
Благодаря предварително Hug

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Има каша на Хип мисля (Може и на Нестле да е), Ориз и Рошкови - невероятна е, съдя по това, че бебчо си я изяжда с голямо удоволствие!
Съжалявам, че изхвърлих кутията от последната - щях да ти кажа точно коя марка е. Купувала съм я от Билла.

# 2
  • Мнения: 7 803
tilieva  na  Нестле e таzи, zа която говори6
ина4е има готова 4иста ориzова на милупа  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 365
Благодаря tilieva и  jump bouquet
   love001

# 4
  • Мнения: 5 140
Готови каши има на Нестле и на Милупа.

# 5
  • Мнения: 240
Доволна съм от оризовата каша на Милупа и на Блевит - освен това На Блевит е с бифидус ефект и няма опаснос да се запече бебчо / не че от другата се е запичал  Wink / И двете каши са безмлечни и можеш да ги приготвяш с АМ , което си папкате.
Могат да се дават от 4 месец.

# 6
  • Мнения: 1 186
Аз захраних моята бебка с каша на 5 месеца мисля и при това точно с оризова каша- на HIPP - много е хубава Peace а сега и давам на Milupa-ориз и царевица-също е добра Peace
И двете каши са безглутенови-много съм доволна от двете марки като цяло Peace Peace Peace

# 7
  • Мнения: 3 042
На Милупа има млечна оризова каша и е много по-вкусна от тази на Нестле. Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 365
благодаря ви момичета Hug
винаги може да се разчита на всички тук с компетентен отговор  bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: 27 524
На Милупа има млечна оризова каша и е много по-вкусна от тази на Нестле. Peace

 Peace

След 4 месеца можеш да даваш вече  Peace

# 11
  • Мнения: 422
И аз купих оризова на Милупа, ама мле4на, не съм виждала безмле4на.Мисля да по4вам тия дни:)

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз почнах с оризова на Блевит.Малкия я хареса.Иначе за домашно приготвена оризова каша,не съм срещала рецепти.

# 13
  • Мнения: 6 164
Има каша на Хип мисля (Може и на Нестле да е), Ориз и Рошкови - невероятна е, съдя по това, че бебчо си я изяжда с голямо удоволствие!
Съжалявам, че изхвърлих кутията от последната - щях да ти кажа точно коя марка е. Купувала съм я от Билла.

Не знам защо трябва да яде Рошкови - това е за бебета с рефлукс. newsm78

Която и марка да грабнеш от тезгяха - все има оризова!

# 14
  • Мнения: 3 042
Не знам защо трябва да яде Рошкови - това е за бебета с рефлукс. newsm78

Не е само за бебета с рефлукс. Рошковът се препоръчва и при запек например.

Общи условия

Активация на акаунт