Педиатрите във Варна

  • 140 533
  • 443
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Има много бъдещи майки, които не могат да вземат решение на  кой педиатър да поверят здравето на детето си. Нека си помогнем като споделим впечатления за нашите педита. Нашият педиатър е Д-р Тошка Атанасова и съм много доволна от нея. Помага ми винаги и във всичко със съвет и което е най - важното по всяко време ....  Laughing Laughing Laughing 

# 1
  • Варна
  • Мнения: 365
Аз ходя при д-р Мария Василева  в Аспарухово. Много е отзивчива и внимателна, а и мисля добър специалист(лично аз съм много доволна от нея Peace)

# 2
  • Мнения: 124
Д-р Пламенка Атанасова - педииатър, хомеопат
МЦ Младост, каб.216
Изключително съм доволна от отзивчивостта и вниманието й към нас. За разлика от много други, не действа прибързано като изписва антибиотици при първи симптоми. Дава направление за специалист, когато додителите поискат. Винаги е на разположение.

# 3
  • Мнения: 187
Благодаря ви за темата, момичета.
За мен е още рано да избера педиатър, но ще следя темата с интерес.
Колко време преди да се родят дечицата ви избрахте педиатър? И каква е процедурата?
Моля, обяснете на една кандидат-мама. Благодаря ви.  bouquet

# 4
  • Мнения: 90
Можеш да се насочиш към някой педиатър, но в 9 месец трябва вече да си избрала, защото в болницата където ще родиш ще те питат кой е лекарят на детето ти. Записването става след 3-тия ден от изписването лекарят трябва да дойде на домашно посещение, което е първото за детето и така тя ще си го запише. Общо взето е това, но естествено трябва да се оговориш с нея. Тя ще ти обесни най- добре. Един съвет гледай педито ти да ти е под ръка т.е. да кабинета да е в твоя квартал. Надявам се да съм помогнала.  Laughing

# 5
  • Мнения: 65
д-р Катя Димова в Поликлиниката на Окръжна болница.
След като те изпишат от болницата, се обаждаш на някой педиатър и му предоставяш честта да се грижи занапред  за бебчо. Той трябва да дойде във вас, да си попълните документите за първоначален избор на лекар, да види при какви условия ще се гледа детето и да ти дъде първи напътствия. Успех, избора е много важен.

# 6
  • Мнения: 17 402
Д-р Аня Николова- МЦ Еквита, другото са ти го обяснили Peace

# 7
  • Мнения: 535
И аз съм една бъдеща мама и искам да ви питам имате ли мнение за д-р Александрова в Терапията? Препоръчайте ми някоя лекарка в Левски, Окръжна, Терапията..

# 8
  • Мнения: 17 402
И аз съм една бъдеща мама и искам да ви питам имате ли мнение за д-р Александрова в Терапията? Препоръчайте ми някоя лекарка в Левски, Окръжна, Терапията..

Препоръчвам д-р Александрова.

# 9
  • Мнения: 2 096
Интересуват ме препоръки за педиатър в район Владиславово.. Аз не съм много доволна от медицинското обслужване в квартала, но може да съм изпуснала някой положителен отзив. Благодаря ви предварително!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 365
sky angel, преди живеех във Владиславово. Препоръчвам ти д-р Ангелова. Не помня малкото й име( мисля, че беше Петя, но не съм сигурна). Бях доволна от нея.

# 11
  • Мнения: 2 096
Колко време си била при нея.. освен отношение ме интересува повече лекарските и качества.. запозната ли е с хомеопатичните лекарства?

# 12
  • Мнения: 90
Аз живея във Владиславово и познавам почти всички лекари в квартала и защото знам какво им е обслужването се записахме в Победа заедно с бебчо. По мое мнение никои лекар във Владиславово не си заслужава.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 365
Колко време си била при нея.. освен отношение ме интересува повече лекарските и качества.. запозната ли е с хомеопатичните лекарства?
Около 8 години бях при нея и винаги е била много любезна и отзивчива. Само ако е крайно наложително изписва антибиотик. Хомеопатията тогава не беше популярна. Сега незнам дали е запозната с нея Peace

# 14
  • Мнения: 656
Препоръчвам горещо д-р Ружа Панчева Grinning. Много съм доволна от отношението и към бебчо, винаги отзивчива, може да и звъннеш по всяко време и не прибързва с изписването на антибиотици. За нея разбрах от форума в предишна публикувана тема Grinning, благодаря на момичетата, които бяха писали за нея.

Общи условия

Активация на акаунт