Слънчеви очила-откъде

  • 1 526
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 98
Мили дами  Grinning бихте ли ме посъветвали откъде да си купя хубави слънчеви очила. По цял ден съм на работа, нямам обедна почивка и затова нямам време за обиколки по магазините. Бих искала някакви прилични очила за около 200 лв. От София съм.

Сигурна съм, че ще успеете да ми помогнете Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 1 417
В оптиката на Алабин, малко след светофара на Макдоналдс, само че от другата страна. Има разнообразие и добри намаления в момента. На Витошка май я има същата оптика, като се върви от НДК към цУм се пада от лявата страна някъде по средата, имат голяма витрина там също има попадения в намалени модели.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 654
Ако искаш очила които не са само аксесоар ти препоръчвам да си вземеш на Полароид. Имат фирмено магазинче на Сан Стефано и със сигурност в момента има %намаление.

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Ако искаш очила които не са само аксесоар ти препоръчвам да си вземеш на Полароид. Имат фирмено магазинче на Сан Стефано и със сигурност в момента има %намаление.

И мен ме интересува. Laughing А къде по-точно се намира магазина на Сан Стефано?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 439
На Сан стефано не зная кой номер е, но Полароид имат фирмен магазин и на Патриарха - посока от витошка към Васил Левски, до Нотариата:)

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И аз бих препоръчала Полароид, много съм доволна от тях...Аз имам големи проблеми със слънчевите очила по принцип, защото все нещо ми става от тях, я ще ми се насълзяват очите, я ще ми пари на очите...а от Полароид-а съм много доволна!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
В оптиката на Алабин, малко след светофара на Макдоналдс, само че от другата страна. Има разнообразие и добри намаления в момента. На Витошка май я има същата оптика, като се върви от НДК към цУм се пада от лявата страна някъде по средата, имат голяма витрина там също има попадения в намалени модели.
Ох,откога го чакам намалението там-значи вече го има,така ли? Wink

# 7
  • Мнения: 1 417
В оптиката на Алабин, малко след светофара на Макдоналдс, само че от другата страна. Има разнообразие и добри намаления в момента. На Витошка май я има същата оптика, като се върви от НДК към цУм се пада от лявата страна някъде по средата, имат голяма витрина там също има попадения в намалени модели.
Ох,откога го чакам намалението там-значи вече го има,така ли? Wink
Ами, ти побързай че то вече някой модели даже са свършили вече Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
В оптиката на Алабин, малко след светофара на Макдоналдс, само че от другата страна. Има разнообразие и добри намаления в момента. На Витошка май я има същата оптика, като се върви от НДК към цУм се пада от лявата страна някъде по средата, имат голяма витрина там също има попадения в намалени модели.
Ох,откога го чакам намалението там-значи вече го има,така ли? Wink
Ами, ти побързай че то вече някой модели даже са свършили вече Wink
Оф,ще се изям от яд:(((
Как не знаех по-рано.
Утре заминавам-и чак след седмица ще съм тук....

# 9
  • Мнения: 2 197
Ако искаш добри слънчеви очила си купи поляризирани и то на фирма, която прави САМО слънчеви очила, а не на някоя модна марка, която продава като аксесоар слънчеви очила, правени в Китай. И задължително със сертификат и гаранция. Аз съм доволна от Полароид. Добри очила са, имат голямо разнообразие от модели, поляризирани са (проверено) и струват не повече от 80 лв. и то най-новата им колекция. Нашите очила всичките са от магазинчето на Патриарха (след Нотариата), малко след Дънкин Донатс.

Общи условия

Активация на акаунт