дрехи на WENICE KIDS

  • 1 200
  • 12
  •   1
Отговори
   Здравейте всички. От доста време се опитвам да открия магазини в София, които продават дрехи на WENICE KIDS. Преди ги купувах от Пупи, но той вече не работи. Става дума за по-голямо детенце на около 7 годинки / но е по-едпичко /. Ако някой има инфо ще съм му много благодарна.

# 1
  • Мнения: 5 255
Имат магазин на ул.Солунска срещу колоните.
Имаше ресторант на това място.
В участъка между ул.Христо Белчев и ул.Ангел Кънчев.

# 2
  • Мнения: 2 142
Имат магазин на ул.Солунска срещу колоните.
Имаше ресторант на това място.
В участъка между ул.Христо Белчев и ул.Ангел Кънчев.

да, и аз за него, щях да напиша

съжалявам, че се повтарям, но ми се скапанета и следкато 4 пъти писах това съобщение, mam@ ме изпревари  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 11 703
А имало и магазин-склад някъде на Илиянци,но лично на мен ми е много далеч и не съм ходила и не знам как да го обясня.Може би някоя друга мама ще обясни точно къде е и дали има разлика в цените!

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Разликата в цените е на половината.

# 5
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ето я старата тема  има и снимки http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124445.msg2300735#msg2300735

# 6
  • София
  • Мнения: 11 703
desi 2 за мен главния вход е този от едно време по пътя на трамваите.него ли имаш в предвид?И цените са наполовина по време на разпродажба или въобще?

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
desi 2 за мен главния вход е този от едно време по пътя на трамваите.него ли имаш в предвид?И цените са наполовина по време на разпродажба или въобще?

Само по време на разпродажба,иначе разликата не е голяма /освен ако някой не пазарува на едро  newsm78,тогава не знам как сточт нещата/.Вземала съм няколко неща от там,разликата с магазинските беше 1-2 лева

# 8
  • Мнения: 2 673
   Вчера ходихме с дружка до магазина на Солунска, особена разлика в цените на дрехите - там, и тези които съм виждала на др. места няма...Само дето има всякакви серии цветове и ...абе готин е..

# 9
  • Мнения: 22 843
Магазина на Илиенци е доста голям.Намира се срещу главния вход на Илиенци,но по улицата на трамваите.

# 10
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
desi 2 за мен главния вход е този от едно време по пътя на трамваите.него ли имаш в предвид?И цените са наполовина по време на разпродажба или въобще?
Toва е главния вход.Цените са такива ,защото разпродават стоката си.Новите работи които пристигат ги продават само на едро.Трябва да вземеш серия.Влизаш в магазина и казваш да ти покажат намалените дрехи.А те са доста ooooh!Аз се 4удех коя блуза да хвана по напред.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
А във Варна дали ги има някъде,но на тези цени от предишната тема,че ако всичко в София е на такива цени веднага се местя да живея там Laughing

# 12
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
А във Варна дали ги има някъде,но на тези цени от предишната тема,че ако всичко в София е на такива цени веднага се местя да живея там Laughing


вчера видях, че има техен магазин на ул. Шипка, преди магазина за платове

Общи условия

Активация на акаунт