Хиперстимулация

  • 2 045
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 546
Направо дадох копи-пейст от "Искам бебе", защото ми казаха да попитам тук!  bouquet
Момичета, дайте ми съвет! Трябваше да ми дойде в понеделник...правих стимулация, но се оказах хиперстимулрана и я спряхме по средата, после пих Дуфастон (10 дневен курс) и сега....не ми идва....    Правих тест вчера - отрицателен... ще се видя с доктора си другата седмица, но...какво ли може да ми става????   Да правя ли още тест?

# 1
  • Мнения: 4 324
А видя ли се дали фоликулите ти са се спукали? Доколкото знам Дуфастона след стимулация се назначава едва след като се установи с преглед пукането на фоликулчетата.



# 2
  • Мнения: 1 320
А колко дни се "бави"?
Вероятно ти закъснява от цялата каша с хормоните. Изчакай още няколко дни, направи тест и, ако е отрицателен и цикъл няма-беж на доктор.
Всъщност, ако е положителен - пак беж на доктор Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 546
Не правих преглед за фоликулите, защото трябваше да замина за чужбина...Какво ли съм си причинала???? Ако не са се спукали??Започвам да се шашкам, а знам че, не трябва...Големи прозаии ли съм направила?

# 4
  • Мнения: 1 320
Иди на лекар, ние само можем да гадаем.

# 5
  • Мнения: 4 324
Без да те плаша, ама подобна стимулация без лекарски контрол хич не е препоръчителна.

Ако фоликулите ти не са се спукали, може да са станали на кисти.
Иди на преглед за да се види какво става с тези фоликули. А с ехографа ще се види и как ти е маточната лигавица и ще ти дойде ли скоро.

# 6
  • Мнения: 1 546
Ясно, кашата е пълна...ще изчакам още един ден и ще отида на лекар...А ако са станали кисти, какво ще правя?Направо ми се реве, момичета...

# 7
  • Мнения: 1 419
А ти защо реши, че си хиперстимулирана? Само защото още не ти идва ли? Имаш ли някакви болки? Какво пи за стимулиране и каква доза? За кисти още не мисли - на твое място бих отишла веднага при лекаря, който ми е назначил стимулацията...  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 546
Хиперстимулацията ми я установи доктора. Имах стррррррррррррррашни болки.... #Crazy
То е ясно,че ще ида на лекар, просто исках да ви попитам какво мислите, че става, защото аз съм в такова неведение по тия въпроси.... Embarassed А и най-рано мога да се видя с моя доктор в събота...

# 9
  • Мнения: 4 324
А аз едно въпросче да задам - преди стимулация, какви изследвания правихте?

Иначе стискам палци, нещата да не са много зле.

# 10
  • Мнения: 1 419
Ей я къде е събота, не се тревожи толкова много  Wink
Според мен ти е дошла малко повече дозата - с какво и колко те стимулираха?

А за в бъдеще да знаеш - ако ще те стимулират, трябва да си сигурна, че ще могат да те проследят. Можеш голяма беля да си докараш  Naughty

# 11
  • Мнения: 1 546
А аз едно въпросче да задам - преди стимулация, какви изследвания правихте?

Иначе стискам палци, нещата да не са много зле.


Правих всички необходими изследвания...Таня, ти обаче ме довърши - да не са МНОГО зле??? Момичета, наистина незнам какво си причиних..четох толкова много из форума и като гледам как със здрав, прав човек тия лекари правят страхотни поразии... #Crazy

# 12
  • Мнения: 1 546
Ей я къде е събота, не се тревожи толкова много  Wink
Според мен ти е дошла малко повече дозата - с какво и колко те стимулираха?

А за в бъдеще да знаеш - ако ще те стимулират, трябва да си сигурна, че ще могат да те проследят. Можеш голяма беля да си докараш  Naughty
Стимулираха ме с Клостил от 5ти ден и една инжекция Меногон след която, на другия ден направих тия страхотни болки.

# 13
  • Мнения: 1 419
На другия ден след инжекцията? Кой ден ти е било? Може и някаква друга реакция да е била. Аз предлагам да спрем да гадаем, но ти непременно пиши какво е станало след предледа, чу ли?  Peace

# 14
  • Мнения: 1 546
Обещавам ще пиша! Благодаря ви, милички!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт