Каква торта за Рожден Ден

  • 1 033
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Моето малко момиче става на една годинка след броени дни, а не мен не ми се иска да купувам тортата.
Препоръчайте ми изпитана от вас рецепта, която все пак може и да не е върха на готварското изкуство (в смисъл - по отношение на сладкишите съм начинаеща), така че рожденния ден на дъщеря ми наистина да стане специален.
Обещавам да разкажа подробно за как се е приело произведението и да пратя снимки. Heart Eyes

# 1
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Направи и бисквитена торта с АМ, която може да украсиш по желание или с готови бонбони(ако позваш Бони-бони или М&М, ги сложи малко преди поднасянето) - направи цветенца, или клоун или човечета, или къщичка, или слънце! Или купи готови фигурки за украса!

Това разбира се е най-лесният и подходящ вариант, защото пишеш, че нямаш много практика със сладки неща!

Иначе може да си опечеш сама пандишпан - крема да е млечен и пак укртаса по желание!

Ако имаш въпроси - пиши!

ПС. Понеже виждам, че си в Австрия, бисквитената торта може и да се окаже попадение, защото тук в Чехия когато я направих, предизвика фурор - толкова им хареса! Само трябва да намериш подходящи бисквити!

# 2
  • Мнения: 236
natalyna, идеята за украсата е супер. Така ще си личи че е за детски рожден ден.
Кажи ми за рецептата на тая торта. Разбрах само, че е от бисквити... Embarassed
Ще се радвам естествено  и на още предложения.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз препоръчвам торта Трюфел, страхотна е! Peace

# 4
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Ако ще е торта, която да консумират децата - направи тази с бисквитите и крема с кисело мляко на Снежи от форума. Супер е и е много лека.
Иначе ако тортата ще е за възрастните - препоръчвам ти "Крем а ля крем" - супер е. Има рецепта в готварската книга на форума.

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз правя много лесна и страхотно вкусна торта - бисквитена с крем на д- р Йоткер .  Joy
Трябват ти 2 пакетчета пудинг - ванилия на д-р Йоткер , 1 л. прясно мляко и два пакета бисквити - някакви обикновени , аз купувам едни шоколадови и едни ванилия , за да ги редувам в тортата .
Кремът се приготвя много лесно - има указание на пакетчето .
После ред бисквити , ред крем и така до края , завършваш с крем .
Украса - по желание .
Аз съм вземала от разни сладкарници готови захарни фигурки за украса - патета , кучета , цветя ...
Приятно изкарване на рожденния ден ! smile3510  party006 happy bd bdbaloni

# 6
  • Мнения: 236
Момичета, благодаря за хубавите идеи. Надявам се да няма обидени, но в крайна сметка...купих тортата... Embarassed
Продължавам да чета темата за любимите торти и да се образовам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт