Раждане-колко пари дадохте?

  • 2 276
  • 22
  •   1
Отговори
Хайде ако има раждали на Хирургиите(Пещерска-ВМИ),моля пишете колко дадохте на доктора(ката) за да родите при него(я)?Знам че не правят уговорки за пари но все пак ги взимат.Просто искам да знам горе-долу колко взимат?

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 890
Ами колкото им дадеш - толкова  ще вземат.
А ако не им дадеш -няма  да вземат.
Не знам защо се продължава с доброволното даване на пари,
а после лекарите -корумпирани и т.н.

# 2
  • Мнения: 1 186
На нас никой не ни е искал пари съпругат ми по свое желание е дал парички(малко повече от 150 лв.) но не съжаляваме ни най малко защото аз си вях при тази гинеколожка през бременноста и много исках тя да ме изражда -и слава богу така и стана и съм страшно доволна от нея.Така че колкото и пари да и бяхме дали нямяше да стигат за вниманието което положи за мен newsm51

# 3
  • Мнения: 465
Защо трябва да се дават пари, особено ако не искаш.И двата пъти не съм давала нито лев Peace Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 14 133
Питай в болницата, в която ще раждаш. Почти всички АГ клиники вече имат тарифи за заплащането на специалист по желание, упойки и прочие екстри. Ако няма да ангажираш точно определен доктор, не трябва нищо да ти искат.

# 5
  • Мнения: 619
Питай в болницата, в която ще раждаш.Ако няма да ангажираш точно определен доктор, не трябва нищо да ти искат.
Съгласна съм.
По въпроса-пари не съм давала,нито са ми искали.

# 6
  • Мнения: 409
Раждах планово секцио- не са ми искали и не дадох, само почерпка но тя е задължителна. Peace
Леко раждане Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Попитах лекаря колко ще ми струва - отговора бе колкото е тарифата на болницата за " избор на лекар" - така се води - 500лв. Плати ги моя мъж на касата и готово, не съжалявам.
Родих в "Св.София" , със секцио.

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Защо трябва да се дават пари, особено ако не искаш.И двата пъти не съм давала нито лев Peace Heart Eyes
Така си е.И аз не съм плащала за раждането.

# 9
  • Мнения: 329
Аз също съм против плащането на ръка, по този начин ние ги правим корумпирани и вместо да си гледат хуманната професия, която доброволно са си избрали, те те гледат в ръцете или правят гнусни изнудвачески намеци, като търговци в момент, когато майката трябва да е спокойна или да се радва на щастливия миг. #2gunfire

# 10
  • Мнения: 4 621
Раждах планово секцио в Света София. Платих 500 лв, срещу документ+ 75 на вечер за Вип стая.

# 11
  • Мнения: 1 951
Ами колкото им дадеш - толкова  ще вземат.
А ако не им дадеш -няма  да вземат.
Не знам защо се продължава с доброволното даване на пари,
а после лекарите -корумпирани и т.н.

Напълно съгласна  Peace

# 12
  • Мнения: 577
аз не съм дала нито един лев.,

# 13
  • Мнения: 8 505
Платих си епидуралната упойка и хапчето за предизвикване на раждане.Екип/лекар/акушерка не съм наемала,за което не съжалявам нито за миг.В Шейново.

# 14
  • Мнения: 5 103
Раждах в Света София 950лв, на ръка на доктора, секцио по желание Peace

Общи условия

Активация на акаунт