Къде в NY се правят изследвания за алергия?

  • 792
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Имам нужда от помощта ви.

Кажете ми къде се правят тестове за алергия в Ню Йорк  Praynig

Ако някой има представа и от цените ще ми е от голяма полза  Grinning

До сега се ровя в нета, но така и не намерих особено много информация. Не знам кой и къде  прави тези изследвания, в болница, клиника....  newsm78  Трябва ли да си запишем  предварително час? Изобщо, всяка информация ще ми е от полза.

# 1
  • usa
  • Мнения: 2 113
имате ли медицинска застраховка? ако да, трябва тях да питаш кои имунолози приемат застраховката ви. имате ли личен лекар? ако да, питай него за препоръка. иначе пусни в гугъл един сърч allergy testing new york и със сигурност ще ти излязат сума резултати. но най-вероятно на която и клиника да се обадиш, ако не те насочва лекар ще ти дадат час за след 2-3 месеца. а и да те изпраща лекар, пак ще чакаш Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 677
Имам нужда от помощта ви.

Кажете ми къде се правят тестове за алергия в Ню Йорк  Praynig

Ако някой има представа и от цените ще ми е от голяма полза  Grinning

До сега се ровя в нета, но така и не намерих особено много информация. Не знам кой и къде  прави тези изследвания, в болница, клиника....  newsm78  Трябва ли да си запишем  предварително час? Изобщо, всяка информация ще ми е от полза.

Napishi za kakuv tochno test se interesuvash, utre shte hodim pri nashata lekarka i shte ia popitam za podrobnosti.

# 3
  • Мнения: 884
Правих си в Болницата на Union Sq.. ,но там и съм записана за GP.

# 4
  • Мнения: 4 458
Извинявайте за късния отговор.

Ами въпроса е че не сме от САЩ. Ще пътувам за NY и докато съм там искам да направя изследвания за алергия. Имаме застраховка с която сега ще преговарям да плати поне част от разходите  Mr. Green
Лекаря предполага че е Hay fever но.... 
Незнам какви тестове се правят и какви са цените.

Търсих не само в google, но никъде не видях цени (което предполагам е нормално). Не видях и примерни тестове или какво се препоръчва (освен за хранителни алергии).

дори не знам къде точно да гледам, по болници, клиники или ...

# 5
  • Мнения: 7 091
Извинявайте за късния отговор.

Ами въпроса е че не сме от САЩ. Ще пътувам за NY и докато съм там искам да направя изследвания за алергия. Имаме застраховка с която сега ще преговарям да плати поне част от разходите  Mr. Green
Лекаря предполага че е Hay fever но.... 
Незнам какви тестове се правят и какви са цените.

Търсих не само в google, но никъде не видях цени (което предполагам е нормално). Не видях и примерни тестове или какво се препоръчва (освен за хранителни алергии).

дори не знам къде точно да гледам, по болници, клиники или ...

 Да не те отчайвам, ама тук за да си назначиш час се чака дооооста, само за алерголога, а докато те вместят за час за изследванията да не говорим. Колко време ще стоите? Освен това тук правят на специфичните за тази географска ширина алергени, да не говорим че смяната на климата може да повлияе на резултатите, също така поне до началото на ноември никой няма да се навие на тестове, защото тук сега е алергенен сезон и всички тестове се отлагат за зимата. Мъжа ми чака да го тестват по същата причина.
Освен това цените са космически( точните цифри зависят от това какви точно изследвания си правиш и в коя болница) ако нямаш местна застраховка, не знам туристическите дали покриват такива неща.
Накратко, за да си направиш такива изследвания трябва да отидеш при алерголог ( очевидно  Simple Smile ), който да поръча изследванията в болницата, с която работи.  Пак си преценете дали си струва, предвид съображенията които ти писах по-горе.

# 6
  • Мнения: 884
Извинявайте за късния отговор.

Ами въпроса е че не сме от САЩ. Ще пътувам за NY и докато съм там искам да направя изследвания за алергия. Имаме застраховка с която сега ще преговарям да плати поне част от разходите  Mr. Green
Лекаря предполага че е Hay fever но.... 
Незнам какви тестове се правят и какви са цените.

Търсих не само в google, но никъде не видях цени (което предполагам е нормално). Не видях и примерни тестове или какво се препоръчва (освен за хранителни алергии).

дори не знам къде точно да гледам, по болници, клиники или ...
На мен ми поставиха същата диагноза .Правиха ми алергични тестове към околната среда. Предписаха ми там Зъртак Д (което в Бг е без рецепта,но там е само със и капки за нос и очи.Странното е ,че тази алергия я имам само в NY- явно е заради невероятната мръсотия и лош въздух. Между др. тези тестове са същите и като в Бг -драскат те с игли.

# 7
  • Мнения: 4 458
Значи, така като гледам е по-добре да се съглася на месния вариант. Тук взимат кръв и пращат в Маями за изследване.
Аз защо ли реших, че ако съм на място ще е по-лесно и евтино  newsm78
Тук ми казаха, че е около 300$ като си плащам и шипинга....

Освен да се разтърся тук какво се предлага и като стигнем до САЩ да се пробвам така случайно някъде, може и да имаме късмет да ни сместят някъде  Peace

Общи условия

Активация на акаунт