Избор на курс по английски език във Варна

  • 1 548
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11
Моля,мами,дайте впечатления за езикови курсове във Варна.Става въпрос за петокласничка,която учи в училище френски,но иска да учи и английски.Близо до нас има "Фарос",но за него нямам отзиви.Аз самата съм учила в "Европа",но за детския курс не знам.Ако темата е пускана се извинявам,не можах да я намеря с търсачката EmbarassedБлагодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 171
Аз преди 3 години предавах немски в Планета, но съм ходила там и на курсове по англииски и бях доволна. Имаше една преподавателка Юлия - при нея много деца се записваха и родителите им бяха доволни. Ако искаш провери и там.
То напоследък толкова езикови школи се навъдиха, 4е да не знаеш каде да отидеш, но практиката е такава 4е една преподавателка работи минимум в 2 такива школи заради заплащането. Така 4е не е важно къде а при кого ще се запишете.
Успех   bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11
Благодаря,сега ще проверя къде е това,защото дъщеря ми ще ходи сама.Но си права за преподавателката. Peace

# 3
  • Мнения: 5 178
"Фарос" е добре, друго което мога да ти препоръчам е Британския център, но не знам дали имат курсове за деца.. Другите измислени школи нещо не ми вдъхват доверие

# 4
  • Varna
  • Мнения: 503
Фарос и Европа., но за практика ще ти препоръчам детски езиков лагер. Аз съм управител на хотел и второ лято го организират при нас децата са от 5-6 държави и те нямат друг начин на обшуване освен англииския. в началото подписват декларация че така ще общуват. сутрин работят върху граматиката след обяд върху проекти - създай държава и съюз. много е интересно и забавно  и има страшна дисциплина. Говоря не само като страничен наблюдател нои като родител - детето ми сега е 7клас участва вече за втори път.  Ако искаш ще ти дам кординати на организаторите.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11
 
Фарос и Европа., но за практика ще ти препоръчам детски езиков лагер. Аз съм управител на хотел и второ лято го организират при нас децата са от 5-6 държави и те нямат друг начин на обшуване освен англииския. в началото подписват декларация че така ще общуват. сутрин работят върху граматиката след обяд върху проекти - създай държава и съюз. много е интересно и забавно  и има страшна дисциплина. Говоря не само като страничен наблюдател нои като родител - детето ми сега е 7клас участва вече за втори път.  Ако искаш ще ти дам кординати на организаторите.
PeaceБлагодаря за ценната информация!Днес ще ходя във"Фарос",за да видя условията,но каквото и да избера ще съм ти благодарна за координати на организаторите на лагера.

# 6
Погледни за Berlitz най-известно по света. Там цената включва качество

# 7
  • Мнения: 134
аз препоръчвам белс- и цена и качество

# 8
  • Мнения: 8 769
аз препоръчвам белс- и цена и качество

Сайт имат ли?

# 9
  • Мнения: 134
bells- tel. 63 18 92

# 10
  • Мнения: 202
A какъв е точния адрес на школата Bells?

# 11
  • Мнения: 2 839
Британския център го закриха във Варна.

Мисля, че най-доброто е Berlitz. Съществува от десетки години по цял свят, точно те правят езикови лагери, познато детенце ходи това лято в Англия.
http://www.berlitz.com/

Общи условия

Активация на акаунт