Отново за имунитета

  • 3 235
  • 54
  •   1
Отговори
Здравейте, всички!  Simple Smile Моят малкият 4 дни беше на градина и сега е с хрема  #Cussing out Започнах да му давам от сиропчето ADLiquid For Kids за засилване на имунната система.Сега се чудя дали да не му давам успоредно с това и Изопринозин, миналата година му давах и съм много доволна. Моля Ви, споделете опит и мнения, дали е нужно да му давам и двете или да ги редувам. Благодаря предварително!!!   bouquet

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 03:52 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 1 271
това ескимо кидс ли е или не?
а за другото - от тебе го чувам и не знам как се ползва
  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 333
Мили мами ако имате опит с Ескимо кидс моля ви споделете го!!!
Или някакъв друг имуностимулатор който няма противопоказания при Епилепсия.

Благодаря Ви предварително!

# 3
  • Мнения: 1 193
ние в момента сме болни,мисля че настива при правенето на упражненията.Ще следя темата с интерес.Аз давам от време на време витаминС.

# 4
  • Мнения: 4 414
нашето ДжП смята, че имуностимулаторите НЕ повишават имунитета, а изземват финкцията на имунната система и и пречат да се справи сама. аз съм склонна да и вярвам. за повишяване на имунитета - закаляване и правилно хранене.
напоследък се замислям за аквасорс, ама...

# 5
  • Мнения: 1 234
Ние в момента пием Ескимо Кидс, това е рибено масло, с омега 3, 6 и 9 мастни киселини. Освен за подсилване на организма, ние специално го вземаме за хиперактивност, за концентрация.

# 6
  • Мнения: 2 232
Според мен е по добре да ги редуваш.Досега не бях чувала да се смесват два подобни препарати за подсилване на имунитета...

Нанди, в брошурката на Ескимото нищо не пише за епилепсия, дори няма противоказания както е редно, може би трябва да питаш лекуващата...

# 7
  • Мнения: 3 698
При настинка и хрема аз давам пет поредни дни по една ампула витамин це.
А сутрин пие сиропче Киди.

# 8
  • Мнения: 3 914
нашето ДжП смята, че имуностимулаторите НЕ повишават имунитета, а изземват финкцията на имунната система и и пречат да се справи сама. аз съм склонна да и вярвам. за повишяване на имунитета - закаляване и правилно хранене.

Peace

# 9
  • Мнения: 3 537
Давам капсули коластра. Peace

# 10
  • Мнения: 8 585
Давам капсули коластра. Peace
ох....

# 11
  • Мнения: 1 193
На мен личния доктор ми препоръча да давам на детето exberitox N, в листовката обаче сега чета че е противопоказна за епилептици.Вече ще искам в аптеката да чета листовките .А не първо даваш 10.60лв и в къщи чета че не става за нас.

# 12
# 13
  • Мнения: 8 585
Моля излезте от рамката на тези абсолютни глупости...
Не правете неща, които дават впечатление за ситуация от третият свят...

# 14
  • Мнения: 3 537
Моля излезте от рамката на тези абсолютни глупости...
Не правете неща, които дават впечатление за ситуация от третият свят...
Коластра дават много от майките.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 17:54 от Eis /Айс/

Общи условия

Активация на акаунт