Меню за РД на 1-годинка в парти клуб?

  • 2 563
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
Какво трябва да съдържа меню за РД в парти клубове за ЕДНОГОДИШНИ деца?
При условие, че синът ми е от късно захранените и почти нищо не яде от представеното ми меню...
А сокчетата от кутийки с какво според вас е удачно да заменя???
И другите деца са захранени късно, след 6 месеца.
В чудо съм се видяла....  Embarassed
Идеи?

# 1
  • Мнения: 6 206
При мен в Тон Бонбон предлагам следното меню:
Макси Микс
Снаксове тип Кроки
Хубави солети
и ако има към двегодишни - гумени червейчета  Simple Smile
Сокче
Зависи дали ще има към две, три, четири годишни
Обикновено майките изяждат нещата.

# 2
  • Мнения: 3 271
Сандвичи и пици е най-доброто. Прецени какво ядат дечицата и ще има ли нещо подходящо - примерно сандвич с кашкавал, шунка, краставица. Солети и някакви бисквитки. Сокчетата в кутийки са ОК, ако са ябълка, вишна. Ако не ги пиете ще трябва да говориш да внесете нещо, а това обикновено е проблем  Confused

# 3
  • Мнения: 2 567
Аз бих избрала здравословните производни на Зрънчо- Трохо, Царевин, леки сандвичи с кашкавал например, солетки, бисквити. Сокчетата не се сещам с какво да се заменят  newsm78..може би с чай?
А и торта нали ще има. Из форума имаше рецепта за торта подходяща за 1годишни.

# 4
  • Мнения: 1 547
Споделям какво направих аз за първия рожден ден на Кольо.
В повечето детски клубове предлагаха задължително детско меню = ако искаш партито да е там, задължително трябваше да платя брой детски менюта=на поканените деца. Затова (тогава) избрах Барбарони 1, защото там платих само наем на залата - на всяко дете по 4 лв. за 2 часа. Бяха 10 деца. Имаше под годинка, имаше и по-големи. Избрах кетъринг за майките (и за порасналите деца), торта (еклерова на сладкарница "Лагуна" - излезе малко по-скъпо от това да отида лично до сладкарницата, да я поръчам, да я взема и да я замъкна дотам) и напитки - кой каквото иска - без ограничения. Алкохолното беше бира и вино. А за дребосъците имаше торта мое производство - желе, амеба и пр. нишесте с вода и не помня какво - има я рецептата в готварския (на Фукла е  Heart Eyes) и стана чудесно. Не очаквай децата да ядат на подобно място. Там искат да играят и да се забавляват и едва ли ще седнат да ядат. Нашите гости след като полудуваха, си хапнаха по малко торта, по-големите опитаха и кетъринга, но като цяло храната остана.

Тези дни бяхме на РД на едно 3 годишно хлапе и за децата имаше пица, сокчета и торта. Хапнаха си. И беше много вкусно  Peace

# 5
Какво трябва да съдържа меню за РД в парти клубове за ЕДНОГОДИШНИ деца?
При условие, че синът ми е от късно захранените и почти нищо не яде от представеното ми меню...
А сокчетата от кутийки с какво според вас е удачно да заменя???
И другите деца са захранени късно, след 6 месеца.
В чудо съм се видяла....  Embarassed
Идеи?
Бяхме на един бебешки рожден ден в клуб Абагар - www.abagar.info и там менюто за децата между 1 и две години беше плодова салата - банани, ябълки, портокали и торта разбира се. Всичко си изядоха малките  chef

# 6
  • Мнения: 2 885
Аз вече реших проблема с менюто за децата. В Патетата ми позволиха аз да занеса каквото сметна за добре. А за родителите поръчах само 2 плата сладки и соленки. Към кафето се вързва идеално. Тортата я поръчах колкото сме родителите - бисквитена с крем.
От Хер бебе ще взема бисквити на Хип, бишкоти, солети, плодове...за сокчета ще си помисля.
Та купона е уреден. Вече раздавам поканите Wink Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт