Кукла Пипи от къде

  • 1 184
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Дъщеря ми скоро има рожден ден и иска кукла "ПИПИ".Много ми се иска да е точно като актрисата или пине близко(да прилича на нея).Някой да е вийдал нещо такова ?Ориентирайте ме от къде.

# 1
  • Мнения: 93
Айде бе МАМИ никой ли не виждал кукла "ПИПИ"по магазините търсим спешно

# 2
  • Мнения: 245
мале, тия кукли и играчки. лоша работа! мие си тарсим Чебурашка за голямото бебе, което е на 24 години( моя мъж). не че той я иска, но знам че това е любимият му приказен герой. сега играчките не са като едновремешните- има всякакви, но не и тази, която ти трябва Sad

# 3
  • Мнения: 545
Кукла Пипи директно от Швеция.. Laughing Rolling Eyes
Знам че не ти помагам много с моя отговор, но баща ми беше в Швеция преди седмица и донесе на дъщеря ми истинската кукла Пипи. Там тя е тяхната си героиня и е в различни размери и много красива. Опитай в Ebay, ако имаш време...

Успех,
Клео.    bouquet

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пробвай да си ушиеш............от бяла или жълта тениска главата и тялото.......дрешки от стари цветни парцалки, косата от червена прежда.........луничките, устата можеш да избродираш или да ги нарисуваш с маркер.........очите- пак бродирани или копчета.......и така

# 5
  • Мнения: 93
Извиняваи CLEOVEN ама Ebay нищо не ми говори.Това магазин ли е?И къде се намира?А за чибурашка ще проверя в магазините около нас.Благодаря ви.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
в Комсет има подобни, не е точно пипи , но доста прилича.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 802
В ХИТ Младост има кукли от плат, мекички и симпатични. Бяха с оранжева коса, ако ти е удобно ги виж или някой да ти провери. Горе-долу приличаха на ПИпи.

# 8
  • Мнения: 93
Това Комсет къде се намира можеш ли да ме ориентираш

# 9
  • Мнения: 545
Ebay е сайт, на който всеки може да продава и купува от целия свят. Има нови, както и изпоолзвани неща..
аз влизам наи-често на www.ebay.fr, но ако предпочиташда е на английски, влез на английския или американския сайт.

Успех!

Клео.  bouquet

# 10
  • Мнения: 93
В Комсет ходихме ама там куклите грам не приличат на Пипи дългото чорапче

Общи условия

Активация на акаунт