Болки ниско долу

  • 1 603
  • 6
  •   1
Отговори
Момичета имам болки ниско долу,какво ли се случва не са силни нито постояни само едни такива леки,но ме е страх.Лекарката казва,че е от нарастването на матката ,при вас така ли беше. Пия нош-па по 1 три пъти на ден и Магне Б6 3х2 .Имали ли сте такива оплаквания. Иначе бебетата ги видях на триизмерен всичко е ок  с тях ,но мен ме е страх  какво ли е това пък сега. Sad  Sad

# 1
  • Мнения: 4 965
Спокойно, Руми. И аз имах такива болки последните месеци - нормални са - нараства матката, а и тазовите кости започват да се разширяват. Няма страшно - пий си но-шпато и не се притеснявай. Ако станат много силни веднага звънни на докторката ти.

# 2
azaf  мила добре,че те има добре,че всички ви има .Вече съм по-спокойна ще почна да си мисля за по-хубави неща и това е ,трябва да сме здрави и да чакаме това  събитие .  Grinning  Embarassed  Благодаря ти още веднъж.

# 3
  • Мнения: 2 051
Руми, спокойно, това е, което Азаф ти писа. Неизбежно е, неприятно е, но не е страшно или опасно. Намери си някакво удобно положение, в което да релаксираш най-пълно.

# 4
Да те успокоя и аз. Имах такива леки болки още в първите месеци, когато ходех бързо или правех някакви резки движения. Не се притеснявай. Даже в седмия месец имах доста контракции, почти постоянно и все си мислех, че е дошъл моментът, а пък родих четири дни преди термин. Когато те заболи, си почивай и всичко ще е наред.

# 5
  • Мнения: 4 458
Това което казват е вярно, но за всеки случай продължавай да си следиш състоянието. Да не те плаша ама аз от такива никаквии болки, уж редовните и нормалните взех че родих. На тебе още ти е рано да се притесняваш за това, но нали си с две - имай го на ум за по-нататък.
Весели празници Close-mas:

# 6
Цитат на: vedrra
Руми, спокойно, това е, което Азаф ти писа. Неизбежно е, неприятно е, но не е страшно или опасно. Намери си някакво удобно положение, в което да релаксираш най-пълно.


За много години благодаря ти Ведра за успокоението но имах прокървяване и болки ама всичко се оправи поне за сега

Общи условия

Активация на акаунт