За заведения за РД да дадете мнение!

  • 3 480
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Някой има ли впечатления за тези заведение?  newsm78  Кое ще ми препоръчате, да има място и за родителите ooooh!  Не съм ходила в нито едно от тях, но исках нещо ново newsm78



ЧИМИ

София
Братя Миладинови № 100 (карта)
зад II градска Болница,
срещу изхода на родилното отделение
тел: 02/ 931 52 00, 0888 925 526

"Чими", е кафе-сладкарница с детски кът.
Заведението предлага уют и комфорт на малки и големи.
Oсигурява спокойствие на родителите, да се насладят на предлаганите специалитети, докато децата играят в детския кът под наблюдението на аниматор.
 
 

 

И това -ПАТЕТА!


http://www.pateta-bg.com/bd.htm



Ментов носорог

http://www.mentovnosorog.com/parti.php
 


Клъц

http://www.klac.dir.bg/


Барбарони
http://www.barbaroni.com/map.htm

Мики Маус
http://www.miki-club.com/

Мечо Пух

http://www.mechopuh.sat1977.com/html/igri.htm

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 13:08 от Lео

# 1
  • Мнения: 1 381
Имам впечатления от Чими - там празнувахме РД на Калоян. Доволна съм само дето разбира си надвзеха 20 лв, които уж бяхме оставили капаро пък после се оказа, че били за жените в залата- отделно таксата за дете на час. Бих казала, че има 2 неща, които са като недостатък но зависи от гледанта точка.
1. Нямаш ораничение на наем зала, което е ок, но си се плаща за всеки започнат час и ако се отпелснете става кофти сметка.
2. Заведението предлага алкохол, което също вдига доста сметката. Когато няма алкохол както е в повечето заведения винаги се разрешава да се внесе. Това според мен е по-удачен вариант.

Нашия РД излезна около 300 лв, което ме изненада. Вярно е че не бяхме малко- децата бяха около 13 и почти 20-тина възрастни...

# 2
  • Мнения: 7 474
Evaа за възрастните удобно ли е? Има ли достатъчно място ( че и при нас се събират много възрастни)? добре ли забавляват децата(игри, танци, песни) ?

# 3
  • Мнения: 1 547
Leo, зависи за колко големи деца питаш.

Карам по ред. За Патета съм чувала само най-хубави неща - че много добре се отнасят и грижат за децата, че обстановката е хубава и има доста играчки. Не знам как стоят нещата с къта за родители. Май няма много място за много родители.

Барбарони: в Барбарони 1 (в Бели брези) празнувахме първия рожден ден на Кольо. Тогава бях доволна и не е имало издънки. Прецакването беше, че предлагат кетъринг на "100 гр. сладки", а той е гаден, безвкусен и скъп. Освен това в менюто няма картинки на сладките, соленките и хапките и е много трудно да прецениш какво да избереш. Иначе предлагат торти от доста сладкарници и цените са добри. Наскоро (на 1.08.) бяхме на рожден ден в Барбарони 2 (в Манастирски ливади). Нов, доста постно откъм играчки. Една кака, която не направи нещо кой знае какво за 4те деца. Никакво усещане за празник. Няма да повторя.

Чими: ходили сме с приятелче там. За рожденни дни става като кръчма - пуши се много, а това е гадно, въпреки че помещението за децата е отделно. Не знам какво е менюто. В стаята за децата няма почти никакви играчки, освен една бебешка пързалка, разнебитен батут, къщичка и разни изпочупени и гадни играчки. През деня няма и жена, която да гледа децата. Отиваш да пиеш кафе, гледаш си детето и плащаш 2 лв на час. Не съм съгласна.  Naughty

Дълго стана, ама...

# 4
  • Мнения: 7 474
 Смърфиета    bouquet -дълго и полезно   bouquet

# 5
  • Мнения: 504
Клуб "Мики Маус" е чудесен за 3 - 5 годишни деца. Има място и за родителите с хубав кетъринг.

# 6
  • Мнения: 2 885
А какво меню за РД трябва да се предлага от такива клубове за ЕДНОГОДИШНИ деца?
Аз днес бях в Моето Гардже /т.е. и аз съм тази вълна/, но не съм впечатлена от менюто.
При условие, че синът ми е от късно захранените и почти нищо не яде от представеното ми меню...
В чудо съм се видяла.... Embarassed
Идеи?

# 7
  • Мнения: 219
От посочените сме били на РД в Патетата, ми много ни хареса.
Броят на възрастните около-12човека, децата-8 май бяха.
Имаше място за всеки.
Детската стая за игра е уютна и с много играчки.
Самото помещение на Патета е неголямо, но подредено кукленско и с настроение.
WC-много добро ниво, свежи цветове, хартиени салфетки за ръце/отличен+/, седалка за деца за тоалетната чиния newsm10.
Музика с песнички за РД - при поднасяне на толтата/тортата/.

Това е от мен - свежо, чисто, сладуранско.

# 8
  • Мнения: 2 885
Утре възнамерявам да ходя до там.
Двоумя се между Моето гардже и Патетата.
Ще видим.
Според вас кой час на деня е най-подходящ за забавления на най-малките?

# 9
  • Мнения: 2 013
Утре възнамерявам да ходя до там.
Двоумя се между Моето гардже и Патетата.
Ще видим.
Според вас кой час на деня е най-подходящ за забавления на най-малките?

Аз, честно казано, не бих наела клуб за рожден ден на 1-годишно дете. Първо, защото трудно ще се впечатлят от клоуни, ди джеи, куклен театър и пр. Второ - на каквато и възраст да са поканените деца, трудно могат да играят с 1-годишно бебе. Родителите няма как да седнат спокойно да си пият питието, докато децата се забавляват... За менюто - няма как да предлагат току що приготвена каша, например.
Мисля, че първия рожден ден на хлапето трябва да се посрещне с близки и роднини, то да е центъра на внимание, да има много подаръци, от които да се впечатлява. Разбира се, може да има и деца, но не много... Иначе ще стане хаос.

А по темата - м.г. празнувахме в Ментов носорог, 6-годишните останаха много доволни, дивяха два часа без прекъсване с ди джей, който им пускаше музика и им организираше игри. Има отделна част за родителите, не е много голяма, но за 10, 15 човека - става.

# 10
  • Мнения: 6 206
Аз, честно казано, не бих наела клуб за рожден ден на 1-годишно дете. Първо, защото трудно ще се впечатлят от клоуни, ди джеи, куклен театър и пр. Второ - на каквато и възраст да са поканените деца, трудно могат да играят с 1-годишно бебе. Родителите няма как да седнат спокойно да си пият питието, докато децата се забавляват... За менюто - няма как да предлагат току що приготвена каша, например.
Мисля, че първия рожден ден на хлапето трябва да се посрещне с близки и роднини, то да е центъра на внимание, да има много подаръци, от които да се впечатлява. Разбира се, може да има и деца, но не много... Иначе ще стане хаос.
Хем е така, хем не е така.
За първия рожден ден на децата си майките са големи ентусиастки, което е разбираемо, защото всяко първо е незабравимо.
Аз организирам рождени дни за едногодишни и мога да кажа, че минават перфектно, а майките са възхитени.
Първо украсата и аксесоарите ги впечатлява много, имам играчки за едногодишни и като ги наредят на едни гуми за едногодишни, които имам и като настане игра и майките и да искат не се отделят, защото гледката е умилителна....
Измислила съм си неща, с които едногодишните се кефят, вярно майките не могат да седнат за повече от 10 минути за една цигара, но какво от това, повечето и не искат.
Така че всичко е както си го направиш.

# 11
  • Мнения: 365
Изида, би ли дала координати на клуб Мики Маус?

# 12
  • Мнения: 7 474
Изида, би ли дала координати на клуб Мики Маус?

http://www.miki-club.com/

# 13
  • Мнения: 365
Благодаря, Лео. Ти имаш ли впечатления от този клуб?

# 14
  • Мнения: 7 474
Благодаря, Лео. Ти имаш ли впечатления от този клуб?

Не съм ходила никога . Затова пуснах темата да събера впечатления за местата където не съм ходила. Омръзна ми Макдоналдс и Кентъки ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт