хемангeом

  • 832
  • 8
  •   1
Отговори
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Здравеите, дъщеря ми е на 2 месеца и на главата над челото и се появи хаменгиом които продължава да расте. Ако имате кординати на лекари занимаващи се с това моля да ми ги дадете, че в Бургас няма никакви лекари както винаги.
Ако трябва ще пътувам до София или Пловдив.

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 16:13 от дънди

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Трябва ти детски хирург които да наблюдава как расте това нещо. Не се притесняваи. А лекари търси в Здравен справочник. И се казва хемангеом.

# 2
# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 1 951
В Бургас няма ли хирурзи?
Казва се хемангИом  Peace

# 6
  • в джунглата
  • Мнения: 916
мерси за отговорите, явно ще се ходи до Пловдив, защото
в Бургас никои не разбира от тези неща

# 7
  • Мнения: 14 133
Спокойно. Сашо имаше хемангиом на единия клепач на оченцето. Появи се някъде през втория месец. Оперираха го  като навърши 1годинка в русенската болница. Операцията е лека, едва ли не козметична, с пълна упойка. Постъпихме сутринта и след обяд си бяхме у нас. Но ние имаме страхотен завеждащ на Пластична хирургия в местната болница и не ни се наложи да ходим в друг град!!!

# 8
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Първо се чака... Аз имах и ми изчезнаха - на около 5 - 6 годишна възраст ги нямаше. Брат ми имаше на бузката и му изчезка, като стана някъде около година и половина.
АКо хемангиомът расте, и е на неудобно място, може да се оперира.
Препоръвам пластичната хирургия в Пловдив, доц. Анастасов.
тел. 032-60 29 35
Хирургията е на Пещерско шосе, една огромна сграда, на 4 ет. е отделението по пластична. Докторът е много свестен и като лекар, и като човек.

Общи условия

Активация на акаунт