неофолик форте

  • 2 998
  • 12
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 199
не мога да намеря никъде във  Враца, интересува ме дали знаете да са го спрели от производство, за да знам да го поръчам на майка ми.
Не могат да ми предложат и никава фолиева, която да е по-висока доза Shocked Close

# 1
  • Мнения: 4 324
Колежке, по аптеките какво ти казаха - би трябвало да знаят? И в края на краищата не може ли да си го поръчаш. Поне при нас е така, поръчваш в аптеката и на другия ден - готово.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Ми дума не продумаха, но на мен ми се върти нещо дали не я спряха от производство newsm78

# 3
  • Мнения: 493
Преди 20 дни си купих neo-pholic forte na neopharm.мисля,че не са го спряли,защото тука в бургас има.ако случайно неможеш да намериш мога да ти купя и да ти пратя по куриерска фирма.

# 4
  • Мнения: 1 320
а в София го няма, казаха, че вече няма да се произвежда. Последно мъж ми купи folacid-стои неразопаковано-ако искаш ще ти го пратя. Пак е 4 мг фолиева, но пише, че е добавка за храна. /хм, пише върху опаковката, че "необходимото количество фолиева киселина е важна за образуването и отделянето на мляко у кърмачките"/ Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте, прочетете повече за спирането на 'neofolic'  в тази тема:
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1288749/page/0/fpart/3/vc/1
По-точно 3-тото мнение на tender.

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Преди 2 седмици исках да купя, но в аптеката ми казаха че вече не се произвежда и не могат да ми предложат заместител.  Confused

# 7
  • Мнения: 1 029
Момичета, отдавна я спряха.Ще я пускат отново, но по-нататък.Поръчайте си я от чужбина.
Успех на всички!
Ва,  Hug

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Въх направо ме пребихте с тази новина. Sad

# 9
  • софия
  • Мнения: 555
няма да го намериш, от половин година го няма. фирмата която го внася иска да го пререгистрира като лекарство, а то сега е регистрирано като хранителна добавка и трябва да минело нам си къв си срок.
аз пия по една шепа от обикновените за да стане дозата

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Само да кажа - току що си купих neopholic от аптеката под блока. Ако искате мога да проверя дали имат ище и да изпратя по куриер на нуждаещите се  Peace

# 11
  • Мнения: 1 117
През юли месец купувах, ще проверя в нашите аптеки и ако има мога да помогна Embarassed

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Купих си Folacid 4, обясних в аптеката и ми казаха, че тази мога да я пия.
Благодара ня всички, които предложиха да ми помогнат, трогната съм  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт