Лазерна епилация в "Пикасо"-резултати и мнения

  • 3 514
  • 6
  •   1
Отговори
Предварително се извинявам,че започвам нова тема за лазерната епилация,но искам тук,обобщено,всички,които са се подложили на тази процедура в "Пикасо",да споделят резултати и мнения.От доста месеци се чудя дали да не пробвам и аз (искам триъгълник и евентуално подмишници),но като гледам има доста противоречиви мнения относно резулатите...Затова моля всички-доволни и недоволни,изкажете мнението си,за да мога най-после да преценя дали си заслужава или не!Благодаря предварително за отзивчивостта ви!   love001

P.S. Отново има промоция общи бикини и подмишници за 45 евро,та затова отново толкова се зачудих дали да не пробвам...

# 1
  • Мнения: 132
Аз също съм се замисляла за триъгълник,но не познавам никой,които се е подлагал на такава процедура.Моя приятелка пък иска да си премахне бенка на веждата,но и тя не се е престрашил Thinkingа

# 2
  • Мнения: 53
Аз ходих в Пикасо 4 пъти именно на тази промоция - бикини + подмишници.
След 3-я път почнах да се усъмнявам, че няма дълготраен ефект, изчаках 1 месец за да отида на 4-тата процедура (препоръчителния период според хората там е 3-4 седмици). Тогава забелязах че почти всики косми са си на мястото.
Все пак отидох отново. За съжаление само си хвърлих парите на вятъра. За по малко от 2 месеца след тази процедура абсолютно всички косми си инзикнаха, няма дори петънце където липсват (и за подмишниците и за бикините). Иначе ти казват 5-6 процедури и си готов. Няма такова нещо. Моя приятелка ходи 7 пъти и каза, че като ли на някои места има ефект. Но не е сигурна, защото не е изчакала достатъчно дълго време да и порастат.

Моят съвет е - не ходи. в Пикасо.
Ако искаш - пробвай в Борекс, но там е няколко пъти по-скъпо Sad аз си сметнах че за мен бикини + подмишници би излязло мин 400 лв. Освен това болката е невероятна. А за ефект... казват че бил по добър, но аз не знам.

# 3
Да,знам,че в Борекс като че ли предлагат по-качествена лазерна епилация,обаче е много скъпо...Искаше ми се да се възползвам от промоцията в Пикасо,но ако няма ефект,няма смисъл само да си давам парите.Точно затова исках тук да си изразят мнението всички,които са ходили там-за да преценя дали си заслужава.Може би резултата при всеки е индивидуален-все пак различна здравина на косъма,фоликули...Най-много да отида на една процедура,та да видя дали има някакъв ефект

# 4
  • Мнения: 53
За съжаление (навсякъде ще ти кажат същото) от 1 процедура не може да се прецени ефекта. Просто няма такъв.
Трябват минимум 3 процедури за да почнат да се разреждат - говоря за Пикасо. Само дето те карат да ходиш на 3-4 седмици, а за това време космите не успяват да порастат и си мислиш че са изчезнали.
За Борекс твърдят, че трябват само 3 процедури общо, но там се правят през 3 месеца.

Естествено всички искаме да минем по евтино затова и хората се изкушават да се записват в Пикасо... На промоция Simple Smile. Само че, като те почнат казват ти 5-6 процедури, после стават 7-8... и още няма желания ефект. 8 х 90 лв хич не е малко, за това което предлагат. И затова аз се отказах. Колкото и да ми се искаш е да се оттърва от гадните косми  Close
Но тъй като тези неща са индивидуални - ако си с много тъмен косъм имаш повече шанс от мен Simple Smile 
И хвърли поглед на предната тема все пак - имаше доста мнения.
Успех Simple Smile

# 5
Предната тема съм я чела,но от толкова много мнения съвсем се обърках кой е доволен и кой-не Rolling Eyes Затова и пуснах нова тема (не,че ме мързи да чета предишната).Мерси все пак за включването! Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 046
От предишната тема обобщението, което направих за себе си след старателно броене на доволни/недоволни от Пикасо или Борекс е, че е по-добре да ида в Борекс (казвам, че това си е мое заключение, не е закон).
Относно цената - май излиза накрая еднаква, защото в Пикасо се оказва, че трябва да се направят 2 пъти повече процедури, отколкото  Борекс, където пък са 2 пъти по-скъпи. Така, че цената не е решаваща. Това, което ме тласка към Борекс е, че недоволните от Пикасо (такива, които нямат или имат съвсем незначителен ефект) са повече от доволните. Няма как да знам дали моите косми ще се окажат от упоритите, затова предпочитам да заложа на сигурното - ще ходя в Борекс (само да събера време, пари и кураж  Mr. Green )

Съжалявам, че разводнявам темата, включих се, защото по едно време отмятах на едни листчета колко са доволните и недоволните от Пикасо, но за мое съжаление резултатът не беше в негова полза  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт