Изпръхнали бузки

  • 2 001
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 910
Малко застудя времето и бузките на Марти веднага изпръхнаха. Какви кремове използвате в такъв случай?

# 1
  • Мнения: 2 716
Аз слагах балсам за устни. Бузите &#769и изпръхваха до кръв и само това ми помогна. Но можеш да ползваш всякакъв мазен крем, който е специализиран за деца. Пенатен не става.

# 2
  • Мнения: 9 581
Аз слагам Бочко.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Аз съм ползвала (нищо, че щерката не е малка Wink ) Bubchen, имат крем точно за целта.

# 4
  • Мнения: 4 965
Аз съм ползвала (нищо, че щерката не е малка Wink ) Bubchen, имат крем точно за целта.

Предполагам и аз слагам от същия.
 Sunglasses

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На "Доктор Тайс" има един детски крем в бяла туба, страхотен е.

# 6
  • Мнения: 261
Аз слагам NACHTKERZEN балсам на Д-р Тайс. Много съм доволна. Не е мазен, добре попива и действа безотказно.
А, Василиса ме е изпреварила. Simple Smile За същия става дума.

# 7
  • Мнения: 9 581
Аз слагам NACHTKERZEN балсам на Д-р Тайс. Много съм доволна. Не е мазен, добре попива и действа безотказно.
А, Василиса ме е изпреварила. Simple Smile За същия става дума.

Подсетихте ме, че и това имам. NACHTKERZEN Hautbalsam Много е хубав.

# 8
  • Мнения: 1 403
Bubchen имат крем за вятър. Аз съм много доволна   Peace

# 9
  • Мнения: 2 910

И аз преди време ползвах Бочко за тази цел, но ми казаха, че крема не е подходящ за лицето, но защо точно, не се сещам Rolling Eyes
Имам крема на Нивеа за лошо и студено време, но си мислех, че той се слага, за да предпази лицето, а при условие, че бузките вече са изпръхнали, дали ще действа newsm78
Утре ще проверя за кремчето на д-р Тайс Peace
Благодаря Ви момичета  bouquet

# 10
  • Мнения: 7 831
На "Доктор Тайс" има един детски крем в бяла туба, страхотен е.
И аз го ползвам и съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 3 447
Аз слагам NACHTKERZEN балсам на Д-р Тайс. Много съм доволна. Не е мазен, добре попива и действа безотказно.
А, Василиса ме е изпреварила. Simple Smile За същия става дума.

Подсетихте ме, че и това имам. NACHTKERZEN Hautbalsam Много е хубав.
Подкрепям, много е хубав Peace И аз се понамазвам чат-пат Simple Smile На Мустела - Стелатопия не е лош, но е скъп. На Бюбхен крема за лошо време също е хубав. Има и един македонски - Павлодерм, по-мазничък е, но действа много добре.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 654
От "Лечител" съм взела едно вазелинче с невен и прополис. Страхотно е. С него мажа устните на детенце когато се напукат както и бузките. Тя е с много чувствителна кожа по принцип.

# 13
  • Мнения: 4 668

Бочко ли ? Направо не ми се вярва , че го препоръчваш  ooooh! , в него има ЦИНК , който допълнително изсушава кожата ! Това , че е евтин и масов , не го прави универсален лек за всичко !
Има си специолни кремове , аз лично ползвам Мустела Стелатопиа , а когато стане още по - студено някакъв колд - крем , миналата зима ми беше на Нивеа !

# 14
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
NIVEA BABY - WIND & WETTER CREME - Моите са голями ама го ползувам

Общи условия

Активация на акаунт