Работи ли магазин "Пинокио " в неделя?

  • 936
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
И до колко 4аса.
Интересува ме този в "Дружба"1 срещу пощата, 4е ми е най наблизо.

# 1
  • Мнения: 8 505
Това е телефонът им:02/ 79 14 93.Можеш да звъннеш и да ги попиташ.

# 2
  • Мнения: 422
Абе видях 4е имат тел, но ми дава 4е е сменен.От справки пък ми казаха 4е няма промяна при тях в телефона.
Пробвах с 9791493, дава свободно.Ил не работят, или телефона не е на магазина Simple Smile

# 3
# 4
  • Мнения: 7 640
не, дружбенският Пинокио със сигурност не работи в неделя

# 5
  • София
  • Мнения: 679
Нито един Пинокио не работи в неделя, те са толкова мързеливи през седмицата та какво оства за почивните дни. От понеделник до петък работното им време е до 19часа, но още в 18.30 е затворено.

# 6
  • Мнения: 422
И аз се прибрах с намерението да го напиша Simple Smile
отивам днес към 6 в този дружбенския, в отделението за храните девойката ве4е мие пода.Питам може ли да се влиза, можело.Ма викам айде да не й правя стъпки, няма да влизам, ще поразгледам дрешките.Отидох да погледам малко,към 6,30-40 тая от касата ми се провиква "Ако не сте избрали, ще ви помоля да тръгвате защото приклю4ваме и заповядайте утре" .
Викам-4акай набързо да взема някое пюренце и сок4е,те угасили там ве4е, а 4аса е 18,40.
Ма много ме хвана яд.Пише работното време е до 7, което зна4и в 7 да си тръгнат клиентите, не да си тръгнат продава4ките.Наистина много ги мързи.
Не ми се занимаваше да се разправям с тях, ама няма да стъпя пове4, нищо 4е ми е най-близо.

# 7
  • Мнения: 205
И аз се прибрах с намерението да го напиша Simple Smile
отивам днес към 6 в този дружбенския, в отделението за храните девойката ве4е мие пода.Питам може ли да се влиза, можело.Ма викам айде да не й правя стъпки, няма да влизам, ще поразгледам дрешките.Отидох да погледам малко,към 6,30-40 тая от касата ми се провиква "Ако не сте избрали, ще ви помоля да тръгвате защото приклю4ваме и заповядайте утре" .
Викам-4акай набързо да взема някое пюренце и сок4е,те угасили там ве4е, а 4аса е 18,40.
Ма много ме хвана яд.Пише работното време е до 7, което зна4и в 7 да си тръгнат клиентите, не да си тръгнат продава4ките.Наистина много ги мързи.
Не ми се занимаваше да се разправям с тях, ама няма да стъпя пове4, нищо 4е ми е най-близо.

там имаш толкова голям избор от магазини,та дори на пазара има една сергия с една бабичка,където ще ти обърнат голямо внимание

# 8
  • Мнения: 8 917
Не работи, но и да работи - все едно. Не ми харесва като магазин Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 9 963
И аз се прибрах с намерението да го напиша Simple Smile
отивам днес към 6 в този дружбенския, в отделението за храните девойката ве4е мие пода.Питам може ли да се влиза, можело.Ма викам айде да не й правя стъпки, няма да влизам, ще поразгледам дрешките.Отидох да погледам малко,към 6,30-40 тая от касата ми се провиква "Ако не сте избрали, ще ви помоля да тръгвате защото приклю4ваме и заповядайте утре" .
Викам-4акай набързо да взема някое пюренце и сок4е,те угасили там ве4е, а 4аса е 18,40.
Ма много ме хвана яд.Пише работното време е до 7, което зна4и в 7 да си тръгнат клиентите, не да си тръгнат продава4ките.Наистина много ги мързи.
Не ми се занимаваше да се разправям с тях, ама няма да стъпя пове4, нищо 4е ми е най-близо.

Те и с отварянето са така, пише 10, ама в 10:15 още си стои врътнат ключа и някой тепърва почва да мие...абе ужасен магазин Sad

# 10
  • Мнения: 422
наистина ужасен Simple Smile
Два пъти съм влизала , смятам 4е е достатъ4но.
Ама не знам къде близо до Окръжна болница има магазин с продукти на хип, а в пинокио имаха по4ти вси4ко

Общи условия

Активация на акаунт