Разстройство мирише лошо?

  • 1 985
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
Майчета здравейте,
имам въпроси много.
Така,бебо е на 5,5 месеца единствено кърмен до сега.До вчера бяхме на морето,мен явно ме хвана някакъв вирус с разстройство и повръщане.Мина за около ден,два.Това съвпадна с ден,когато Волен не се изака.Нещо необичайно,защото обикновено го прави по 2,3 пъти.
Следващите два дни акото беше гъстичко.
Снощи напълни няколко памперси с доста редки изпражнения,които миришат лошо ...зеленикаво кафеви.Тази сутрин не толкова рядко,но все пак необичайно светло жълто и отново с лоша миризма.
Не се притеснявах много досега,защото беше весел,но преди малко си поплака така,както не е плакал от коликите насам.Температурата е 37'.
Не знам и аз какво питам..?Какво означава тази лоша миризма?Дали да се опитам да му дам водичка допълнително.Може ли да са зъбки?
Или просто да си хващам детенцето и да го водя на лекар???
Благодаря ви много  bouquet
Всъщност май темата е за здравния форум... newsm78

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 09:33 от jkaterina

# 1
  • Мнения: 2 047
  Може от твоето заболяване да се променила малко кърмата ти и затова и акото да му е променено. newsm78

# 2
  • Мнения: 346
По - добре го заведи на лекар. Митко акаше редичко и зелено и се оказа, че няма проблем щом акото не мирише лошо. Ако мирише лошо май е притеснително и индикира нещо затова по-добре идете на лекар, за да си  по-спокойна ти, мила.

# 3
  • Мнения: 942
По - добре го заведи на лекар.И ние бяхме със същите симпоми(макар и да не ходихна лекар)дадох на бебка Панадол и всичко се оправи за два дни.Но в момента при нас във Варна върлува някакъв страшен вирус и доста мои познати ги приеха в болница с бебоците.Тъй че по-добре а и за твое успокоение отидете на лекар.

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
По-добре отидете на лекар, и ние бяхме на море и ни натръшка един ужасен вирус, малката цяла седмица боледува, добре, че още я кърмя, иначе щяхме да я докараме до болница!

# 5
  • Мнения: 1 353
 Когато Али беше с разтройство и стомашно-чревно разтройство и миришеше акото отвратителна. На контейнер, та и по-зле. Пихме лекарства и се оправи. Лошата миризма идвала от неспособността на стомаха да преработи и след това усвои внесената му храна. Иди на лекар с бебо  smile3521

# 6
  • Мнения: 532
Благодаря ви момичета за отговорите. Hug
Воленко продължава да ака честичко,но вече не мирише така лошо,което надявам се е стъпка напред.Давам му водичка с шише,той хем си чеше венците хем си цвърка по малко в устичката.От сутринта е изпил може би 70 мл.Суче,когато поиска.Аз предлагам често,но той само ме стиска с венците си и дърпа...и така.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт