С каква количка да заминем

  • 1 155
  • 20
  •   1
Отговори
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Момичета ,както писах преди време съвсем скоро ни предстои да заминем за Норвегия и пак имам нужда от помощта ви Hug Hug
Моля ви, да ми помогнете да взема решение с каква количка да тръгнем.В момента сме с летен модел - малки колела и открита .Предвид специфичния климат там/по скоро снега/ дали е подходящо да сме с нея или да търся друга-комбинирана и с големи гуми, или триколка или и аз не знам....На 1 годинка сме/ама още не ходим самостоятелно Embarassed/, понякога спим в количката.
Кажете Praynig до каква възраст децата по заснеженото чужбинско се возят в колички и какви модели са те.
Много съм ви задължена Peace

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 22:43 от deata

# 1
  • Мнения: 7 803
ха до каква въzраст ли ? ми днес видях едно поне 5годи6но в коли4ка.  zа другото не мога да помогна, дале4 съм норвежкия климат

# 2
  • Мнения: 7 430
Според мен отидете там и на място ще решите Peace
И аз не знам какъв е климата там, но си мисля, че е хладничко newsm78
Иначе по принцип за зимата ще ти трябва закрита (отгоре)  Wink - за колелетата няма значение, то ако има доста сняг едва ли ще излезете да затъвате Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Ние имаме триколка на Бертони и съм много доволна защото е много стабилна с големи помпащи се гуми. имаме вила в планината и вече две години под ред сме само с нея по какви ли кози пътеки не сме я карали. На снега не сме я използвали много, защото сме повече с колата, но и там е доста стабилна. А до каква възраст в количката- моят син е 2г. и без количката не ходим никъде, защото го мързи да ходи и трябва да го нося. Добре, че поне стои в количката.

# 4
  • Мнения: 1 062
За количка не мога да ти дам съвет. Но в Осло зимата е по мека, отколкото в София. А за снега зависи от зимата и къде живее6.В централните части се чисти непрекъснато, така че няма проблем Simple Smile

# 5
  • Мнения: 126
Мека,лека....зимата си е зима и мисля,че с лятна количка е немислимо!Имай предвид,че чужденците бутат децата си в колички до доста големи,както jump е написала дори и до 4-5 годишни.Лично аз съм ги виждала скандинавците да бутат големи деца в колички.....:Така че за дете на годинка не е зле да вземеш зимна количка!
love:

# 6
  • Мнения: 3 537
Мека,лека....зимата си е зима и мисля,че с лятна количка е немислимо!Имай предвид,че чужденците бутат децата си в колички до доста големи,както jump е написала дори и до 4-5 годишни.Лично аз съм ги виждала скандинавците да бутат големи деца в колички.....:Така че за дете на годинка не е зле да вземеш зимна количка!
love:
Как до 4-5годишни? ooooh!Как се побират такива големи деца в бебешка количка! ShockedОпитвам се да си го представя и не мога! #Crazy

# 7
  • Мнения: 7 803
ами картинката е гроzна. децата буйстват, ритат, въртят се в коли4ките / говоря zа лятна коли4ка тип 4адър, виждала съм и да спят вътре. и такива с биберони съм виждала #Crazy сесят та не мога да видя носят ли памперси  Tired

# 8
  • Мнения: 126
Не си го измислям въобще!Работила съм в чужбина в хотел само със скандинавци и това съм го виждала лично с очите си.И аз съм се възмущавала,но.....
smile3521 smile3521 smile3521

# 9
  • Мнения: 7 430
ами картинката е гроzна. децата буйстват, ритат, въртят се в коли4ките / говоря zа лятна коли4ка тип 4адър, виждала съм и да спят вътре. и такива с биберони съм виждала #Crazy сесят та не мога да видя носят ли памперси  Tired

Тук е същото  #Crazy

# 10
  • Мнения: 3 537
Май само в България не е така. Laughing
Ами защо по филмите не съм виждала големи деца в колички с биберони? newsm78Може би ги крият. Joy

# 11
  • Мнения: 7 803
ами може да ги срам, zнам ли  newsm78

# 12
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ееееееее явно ще се съобразим с особеностите на скандинавските нрави и порядки  и ще се сдобием с нова каручка Joy Joy
Благодаря ви момичета Hug

# 13
  • Мнения: 5 183
Купете си я от там.

# 14
  • Мнения: 6 167
Мека,лека....зимата си е зима и мисля,че с лятна количка е немислимо!Имай предвид,че чужденците бутат децата си в колички до доста големи,както jump е написала дори и до 4-5 годишни.Лично аз съм ги виждала скандинавците да бутат големи деца в колички.....:Така че за дете на годинка не е зле да вземеш зимна количка!
love:
Как до 4-5годишни? ooooh!Как се побират такива големи деца в бебешка количка! ShockedОпитвам се да си го представя и не мога! #Crazy

е така))) мързи ги да ходят и приплакват мама да ги носи.
точно днес видяхме едно такова свито на 3 в лятна количка, сигурно имаше 5-6 години.
майка му го буташе. като влязоха в кафенето, аз щях га изпусна чашата. то си скочи от количката и хукна да бяга между масите.

като излязохме друга малка девойка на около 4- 5 пропищяваше улицата, че иска да бъде носена. жената, с която се разминахме също видя тая безумна сцена и рече " бедната майка"  Wink

Общи условия

Активация на акаунт