Хляб/сухар в хараната на 10 месечните?

  • 1 138
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Искам да ви попитам дали слагате хляб в храната на бебетата си?
Следващата седмица  дъщеря ми че тръгва на детска кухня и се чудя да слагам ли хляб или да не слагам?
Аз самата  не консумирам много хляб, но ядене със сос без хляб не мога да ям.

# 1
  • Мнения: 1 313
Сухар или препечен хляб слагам в супата. Давам също и коричка препечен хляб да си чеше никнещите зъби

# 2
  • Мнения: 3 042
Може да слагаш сухар.
Зависи от детето обаче, дали като добавиш сухар ще може да си изяде цялата порция храна. Моят син много рядко ядеше храна с добавен сухар, защото явно се засищаше по-бързо и не си изяждаше храната. А понякога не искаше да яде и на следващото хранене. За това почти не съм му слагала сухар в  храната.
Едва напоследък започнах да му слагам по 1 сухар в манджата и 1 в супата и успява да си изяде всичко, но той вече е и по-голям.

# 3
  • Мнения: 7 640
слагах сухар, за сгъстяване, а и дълговерижните въглехидрати са полезни за децата.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 216
Слагах сухар в супичките, а понякога и във второто-ако беше по-рядко.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Слагах и слагам сухари основно в супите и в по-редките манджи, защото иначе Коси не може да ги яде. Stuck Out Tongue

# 6
  • Мнения: 46 489
Ползвам го понякога, само, ако се налага сгъстяване, предпочитам да се научи да яде храната чиста, без хляб.

# 7
  • Мнения: 8 505
Само в супите,макар и невинаги.В началото слагах сухар,а след това-кората на хляба (непрепечена).

# 8
  • Мнения: 1 259
Слагам сухар в супите.

# 9
  • Мнения: 702
Не слагам сухар. Ако сложа сухар в супата се засища и след това не иска второто.

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Слагах сухар в супичките, а понякога и във второто-ако беше по-рядко.

И аз

# 11
  • Мнения: 948
Слагам сухар само в супата. Wink

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Слагах сухар в супичките, а понякога и във второто-ако беше по-рядко.

И аз

И аз правя точно така   smile3521

# 13
  • Мнения: 262
Благодаря за отговорите.
Ще слагам сухар само в супата. Нея мисля да я давам за вечеря. А в обедното ядене ще пропусна. Нали яде за закуска попара.

# 14
  • Мнения: 8 917
Искам да ви попитам дали слагате хляб в храната на бебетата си?
Следващата седмица  дъщеря ми че тръгва на детска кухня и се чудя да слагам ли хляб или да не слагам?
Аз самата  не консумирам много хляб, но ядене със сос без хляб не мога да ям.
Не съм слагала никога, но пък когатое  искала си е пахвала сама Mr. Green - говоря като за по-голяма.

Общи условия

Активация на акаунт