Успявате ли да скътате някой лев?

  • 5 594
  • 134
  •   1
Отговори

Анкета

Спестявате ли?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 23 сеп 2006, 16:24

  • Мнения: 6 164
Всичките ни пари отиват по предназначение, ако остане се харчат за някоя глезотия и все се чудя... не че съм песимистка, но ако се наложи за нещо да се изкарат повечко пари на куп откъде да ги изнамерим, ако е спешно?! И се чудя само ние ли правим тая грешка, или има съвестни хора, които спестяват за "черни дни". newsm78

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Доходите ни не позволяват да кътаме нищо  Rolling Eyes Живеем постоянно на кредити и изплащане  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 4 573
Ние всеки месец се заричаме, че започваме спестяването. Но още не сме, чакаме следващия месец Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 6 991
абе ако почна работа,сигурно ще почнем и да спестяваме Rolling Eyes Сега спестявам през седмицата и ги профукваме задено през събота и неделя Laughing
По принцип обичам да спестявам и го мога,стига да имам ясна цел - примерно сега като почна работа, ясната цел ще е компютър, после за бебето.И ако междувременно взема книжка - за някоя стара таратайка.Обаче с тия идеи - ако ми остане с какво да ям от заплатата, пак добре. За "черни дни" обаче ми е трудно да пазя пари.По-скоро вещи трупам Crazy

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжа ми гледа да скатае някой лев. Аз каквото докопам- всичко профуквам. Ядосвам се на себе си, но не мога да спестя ooooh! Добре, че поне мъжо е малко по-пестелив.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Успяваме да скътаме, главно мъжът ми /очертава се по-пестеливият от мен/... Mr. Green обаче мине се не мине малко време и успяваме и да похарчим скътаното... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 495
Мъжа ми гледа да скатае някой лев. Аз каквото докопам- всичко профуквам. Ядосвам се на себе си, но не мога да спестя ooooh! Добре, че поне мъжо е малко по-пестелив.
И при нас е така, взема ли заплата всичко свършва, а като си направя една равносметка нищо не съм си купила EmbarassedЗатова мъжо се разпорежда със семейния бюджет Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Спестяваме е силно казано. Успяваме да посъберем някой и друг лев, след което моментално ги вкарваме в нещо Laughing Все пак сме още много млади и имаме адски много неща да си купуваме - за дома, за семейството, детенцето ни е малко...Нормално е да нямаме по 20 хиляди евро в банкови сметки Wink Някой ден и това ще стане Grinning

# 8
  • Мнения: 15 619
Да, успявам, но само когато имам за цел да събирам. Иначе, по семейна план-сметка всеки месец трябва да ми остават някакви пари, които аз все пак съм похарчила за нищо. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 221
Старая се, но обикновено тамън скътам и излиза нещо непредвидено и спешно като разход и парите отиват  #Cussing out

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, 10% от доходите ни ги отделяме. Много е лесно и тези пари не се усещат изобщо, а ако не св заделят  се харчат за  глупости.

# 11
  • Мнения: 552
Още като вземем парите част от тях прибирам в банката, а с останалите живеем. А не дай си Боже се забавя с внасянето .......... и те свършили.
Ох как обичам да харчааааааааааа  Mr. Green И как ме е яд на мен си, ама така се лекувам най-добре от депресии

# 12
  • Мнения: 10 758
Хич не съм от пестеливите.Квото имам го профуквам.Добре, че е мъжа ми, че иначе незнам.

# 13
  • Мнения: 4 668
Спестяваме е силно казано. Успяваме да посъберем някой и друг лев, след което моментално ги вкарваме в нещо Laughing Все пак сме още много млади и имаме адски много неща да си купуваме - за дома, за семейството, детенцето ни е малко...Нормално е да нямаме по 20 хиляди евро в банкови сметки Wink Някой ден и това ще стане Grinning

belinda , казала си го много добре  Hug и при нас е същата история . Сега обаче събираме за нова кола  Grinning ... да видим кога ще успеем !

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Тук да Party, в България-не Close.

Общи условия

Активация на акаунт