помощ разстройство

  • 6 987
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мили мами, моя син е на 5месеца и 20 дена,има страхотно разстройство от 3 дена.Мислих си да не е грипа който върлува,но той си е в настроение,няма температура,храни се нормално изобщо няма симптоми на грип,но това разстройсво е ужасно.(цвета на акито е нормален).
Дайте някакъв съвет моля!!!!!Лекарката ми каза да го оставя само на мляко за няколко дена,но той на 2 ден си искаше пюрето и кашата,Давах му оризова вода,смекта,чай за коремчето и продължава да има разстройство.Помагайте моля ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 663
остави чайовете. давай му овесена водичка - много помага. аз такова давах още от 2 месец при нужда Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
остави чайовете. давай му овесена водичка - много помага. аз такова давах още от 2 месец при нужда Peace
Овесената вода се използва при запек  Naughty При разстройство се дава оризова вода. Щом иска пюре, прави му само от моркови и ориз или само картофено. Но без зехтин! От оризовата водичка по-малко, но често. Продават на Хипп "Оризова вода с моркови", може и от нея да даваш. И никакви плодове и плодови пюрета.
От лекарствата се дават смекта и ентерол, но тях трябва педиатъра да ти каже дозировката за вашата възраст
  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
Забравих най-важното: незнам вие на кое мляко сте, но на нас ни казаха при разстройство да спрем нашето АМ и да даваме само от Лечебната Хумана, която е специално за разстройство. Тя е доста по-гъста от обикновените АМ и бебета много не я харесват, но какво да се прави. Аз я давах през по-голям биберон или с лъжичка.
Дано съм ти била полезна и бързо оздравяване  Hug

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
каша: Milupa HN 25, тя е лечебна каша за кърмачета и деца с диария-безглутенова е
каша: ХИП-безмлечна оризова-безглутенова е

Аз знам, че на деца с разстройство не се дава мляко, сок, плодове

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 14:11 от doniboni

# 5
  • Мнения: 145
Много благодаря за бързите отговори,ще се придържам към пюретата от ориз и моркови,ще пробвам и чая на Хип(оризовия).Дано да се разминем само със това.Отново благодаря

# 6
  • София
  • Мнения: 663
остави чайовете. давай му овесена водичка - много помага. аз такова давах още от 2 месец при нужда Peace
Овесената вода се използва при запек  Naughty При разстройство се дава оризова вода. Щом иска пюре, прави му само от моркови и ориз или само картофено. Но без зехтин! От оризовата водичка по-малко, но често. Продават на Хипп "Оризова вода с моркови", може и от нея да даваш. И никакви плодове и плодови пюрета.

От лекарствата се дават смекта и ентерол, но тях трябва педиатъра да ти каже дозировката за вашата възраст
  bouquet

да, права си моя грешка!!! Blush

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
А Хидрасек дава ли? Не знам от каква възраст е препоръчителен, но има такъв за кърмачета по 10мг... Действа чудесно! Посъветвай се с лекар. Тези ентероли и смекти не вършат никаква работа  Stop

# 8
  • София
  • Мнения: 15 216
Ето една доста интересна тема по въпроса. Успех!:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116125.0

# 9
  • Мнения: 6 164
Блъскай пюрета от моркови и
Продават на Хипп "Оризова вода с моркови", може и от нея да даваш.
Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Пробвай вместо оризова вода да даваш чай,сварен от плода на шипка,а с оризова вода приготвяй АМ.Ние сме така при излизането на всеки зъб,останалото са ти го казали момичетата.Ако е от зъби до излизането може би само ще облекчиш детенце,но разстройството няма да спре,поне при нас е така.Вече имаме 6 зъба на 8 месеца,започнаха да излизат на 4 и половина месеца.

# 11
  • Мнения: 7 803
при моите само хомеопатията подейства  Peace

Общи условия

Активация на акаунт