МЕД И ЛЕКУВА ЛИ НАШИТЕ ПРОБЛЕМИ?

  • 24 882
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИЧКИ.ИМАМ СЛЕДНИЯ ВЬПРОС.НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ДА ЛИ МЕДЬТ ПОМАГА ПРИ ЖЕНСКИ ПРОБЛЕМИ ОТ РОДА НА ВЬЗПАЛЕНИЯ?КАЗАХА МИ ТАМПОН С МЕД ВЬВ ВЛЬГАЛИЩЕТО ЛЕКУВА   ВСИЧКИ ВЬЗПАЛЕНИЯ?ПОСТОЯНО МЕ СПОХОЖДАТ ТАКИВА,КОЛКОТО И ДА СЕ ПАЗЯ.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Тампон с мед във влагалището?
Кой ти го каза? Възможно е, предполагам, защото медът има противовъзпалително действие.

# 2
  • Мнения: 2 259
Каза ми го колежка,но сам го чувала и преди.Чудя се дали да не опитам?Само ме притеснява да не навреди,иначе какво ли друго не сам пробвала?Медьт лекува много неща,може и да ми помогне пьк?

# 3
  • Мнения: 4 414
аз такъв лек не бих пробвала Naughty...медът има противовъзпалително действие, но има и много други неща, които могат да навредят. освен това лечението зависи от причината за възпалението!

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Айде, пак назад към 18 век...

# 5
  • Мнения: 1 942
Знам, че с тампон с мед и зехтин се лекува миома  newsm78 Не виждам как може да ти навреди меда, освен ако нямаш непоносимост. А след като лекува миома сигурно и за това ще ти помогне  Hug

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Знам, че с тампон с мед и зехтин се лекува миома  newsm78 Не виждам как може да ти навреди меда, освен ако нямаш непоносимост. А след като лекува миома сигурно и за това ще ти помогне  Hug

Едва ли медът наистина ЛЕКУВА миома...

# 7
  • Мнения: 1 942
Знам, че с тампон с мед и зехтин се лекува миома  newsm78 Не виждам как може да ти навреди меда, освен ако нямаш непоносимост. А след като лекува миома сигурно и за това ще ти помогне  Hug

Едва ли медът наистина ЛЕКУВА миома...

Ами жената ми каза, че така се е оправила. За какво и е да ме лъже?  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз съм чувала за тампон с мед - поставя се вечер и спиш с него. До колко е ефикасно, нямам представа   Thinking Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 259
i na men tochno tazi recepta mi kazaha

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз си оправих такъв проблем с чесън, ама не е истина как смърди- овуня ми се душата Sick

# 11
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Не всеки мед има терапевтична стойност. От това къде и от какво е произведен, как е съхраняван или обработван, дали има примеси, зависи колко активен е. Ето един линк, тези продават новозенландски мед Манука, с доказани много силни антибактериални св-ва.
http://www.manuka-nz.co.nz/article_info.php/articles_id/31/?gcli … YcCFRtmQQodHBPPKg
Тук го има на пазара, в Бг незнам дали го има  newsm78.
Апитерапията лекува много неща, аз знам със сигурност само за стомашни язви, рани по кожата и гингивит. На страницата има описани доста неща. За миомата незнам Thinking, тя е просто израстък, голям фиброид, не може да се каже че е заболяване. Успех !

# 12
  • софия
  • Мнения: 555
Не всеки мед има терапевтична стойност. От това къде и от какво е произведен, как е съхраняван или обработван, дали има примеси, зависи колко активен е.
newsm10

знам, че можеш да си правиш профилактика подобно на промивка с тантум роса например, но чак за лекуване на възпаления  newsm78.

# 13
  • в баира
  • Мнения: 861
Айде, пак назад към 18 век...
Защо подценявате свойствата на пчелния мед? В  този руски сайт също е споменато лечение с мед на тампон. При кольпитах мед вводят глубоко во влагалище по 20--25 г и вкладывают тампон. Курс лечения 10--15 дней. После 2--3 процедур жжение и зуд прекращаются.

# 14
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Какво е жокение и зуд обаче  Grinning?
И все пак ако медът не е от качествено поле, захаросвал и разтапян 2-3 пъти и примесен наполовина с глюкоза, с този тампон освен да дадеш на гъбите да закусят не виждам какво друго може да стане  Twisted Evil Peace ...

Общи условия

Активация на акаунт