Хрониките на Мара-Отварачката

  • 1 737
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Ден 1 - Пътуваме вече 3 светлинни години....Сигурно са толкова, а може и да не са, защото аз само до толкова мога да броя. В кораба сме аз, една мулатка (позната ми е от някъде, ма не мога да се сетя от къде), Гергана, Митьо-Пайнира и Азис. Бира няма....

Ден 2 - Пайнера ми каза че пътуваме към планетата "Чалгион" в системата "Оп-са". Не го разбрах....нали системата беше 4-4-2...? Азис си прави педикюр с помощник пилота, Гергана търси нещо по пода...твърди че го изгубила, а мулатката мълчи и ме гледа лошо. Сигурно и на нея и се пие бира.....лошо е когато няма бира!

Ден 3 - Още пътуваме, бира няма, но поне Азис ме научи да броя до пет. Гергана още търси, Митьо се напи с корабното гориво, а мулатката мълчи като пукъл.

Ден 4 - Стигнахме на "Чалгион". Кръчма до кръчма...ура, поне ще има бира...и мулатката ще спре да ме гледа на кръв. Гергана остана в кораба да търси онова дето го е изгубила, Азис се шмугна в първия бар с полу-голи мъжаги охранители отпред, а Митьо ни набута с мулатката в едно заведение. Лошо...бира има, но отварячки не....пихме водка. Мулатката ме гледа още по-лошо. Пуснаха някаква песен на местната фолк певачка. Казва се Трепетлика. Пя нещо за космическа страст и изгоряла (сигурно заради трите слънца около "Чалгион") любов, ама аз не слушах много щото полудях....

Ден 5 - Събудих се от възторжени крясъци. Гергана си намерила онова дето го изгубила и сега метка коса и ръце ту в една ту в друга посока и си барабани онова нещо от песента на "Куин". Липсва ми блясъка за устни дето ми ги прави големи като селски мекици...много крадат на тая планета. Пайнера зачезна с Трепетлика и ще говорят за бизнес, а мулатката ме гледа лошо, както винаги!

Ден 6 - Намерих един ковач и го помолих да ми изкове отварачка. Направи ми. Чудна е, но понеже е с камъчета,, а тука са много крадливи ще взема да си я окача на шията и да си я скрия в деколтето. Сега с мулатката ще пием бира и ще разбера защо ме гледа лошо. Гергана реши да пее в кръчмата, ама не и хареса цвета на микрофона и отказа да пее, ако той (микрофона) не бъде пребоядисан в розово. Гланцът ми за устни се намери....Азис го бил взел. Значи не крадат чалгионците...нищо аз ще си държа отварячката под око...така де, под цица. Пайнера привлече Трепетлика в лейбъла си. Отиваме да празнуваме.

Ден 7 - Боли ме глава. Снощи пихме бира....много бира...отварячката си е на мястото, но ми липсват бикините. Мулатката забегна някъде, а Гергана боядисва в кръчмата. Трепетлика репетира за таз вечершния концерт! А....защо небето притъмнява? Нали има три слънца? Хлъц, летящи работи в небето...какво ли става?

Ден 8 - Мъка, мъка...нашественици бяха тия летящите работи...и грозни. От друга раса били...с едни кърпи на главата, с едни широки дънки и само за някой си "мой" говорят. Кой е тоя Мой никой не знае, ама сега сме в много лошо положение. Целия "Чалгион" е във военно положение, иззеха ни кораба и сега спим под открито небе (което като си помисля е добре за тена ми, нали има три слънца), наложиха сух режим на бирата и аз съм в депресия, бикините ми липсват още, Азис казва, че е влюбен, ама не казва в кой, Пайнера го затвориха в една колиба, Трепетлика и Гергана ги заведоха при шефа на нашествениците, а мулатката е в малко по-приповдигнато настроение.

Ден 9 - Светотатство! Корабът ни служи за компютърен клуб на нашествениците. Бира още няма. Пайнера не бил в някаква колиба, а временен охранител на преустроената кръчма....той верно като се замисля е доста охранен. Гергана и Трепетлика били измъчвани жестоко...карали ги да пеят "Аз не искам да съм с тебе....." . Мулатката се оказа предателка...пее в клуба и се кефи, ама като ме види все ме гледа лошо. Азис пърха от щастие. Възлюбеният му е един здрав, як мъж с черен потник, гола глава и странни слънчеви цайси. На очите си има някакви сеткащи неща и го взеха да работи като осветител в кръчмата...какви блицове стават само....Азис поддтичва след него и или го пита кой хирург му е направил светащите неща и ще може ли и на него ама на халката на....така де....или му пее песента която измисли специално за него "Убий ма, убий ма с любоФ". Оня го търпя, търпя и накрая му изсъска "If I whanted you dead...you would be!" после изръмжа и изчезна в тъмното. Искам бира!

Ден 10 - Животът тук е лудост...Трепетлика умря от мъка, че изпяла "Не, не спирай да го правиш скъпи" и че я карали 6 часа да гони некакви орки в някаква игра. Как са я набутали в монитора не знам, но сигурно е било много мъчително да тича след орките с тия токчета. Мулатката опита да ме убие...завря ме в една огромна чаша за шампанско и реши да ме дави....поне в бира да беше...обаче здравия с цайсите и ме спаси като и каза "Too fast, too furious!"...какво значи не разбрах, но поне съм жива. Нашествениците пречупиха Гергана....сега се мандахерца с некакъв дребен очилатко, дето говори на меко и е клептоман....да, клептоман, де що чанти има по чалгионските пазари, всичките ги сви. Азис ми върна бикините...и той е клептоман...оправда се, че му трябвали за корабния пилот, но от как и той умрял (по неизвестни причини) не му трябвали вече.

Ден 11 - Нешествениците си заминаха....щото на "Чалгион" стана тъмно. Затъмнение някакво...та само здравия остана. Азис мисли, че е останал заради него и му пее "Никой не може да гали косите ти, както аз....". Тоя човек се е побъркал...сигурно лещите му пречат и не вижда че здравия няма коса. Гергана си замина с дребосъка. Пайнера стана кмет на планетата и сега има нов закон според който всяка чалгионка трябва да има силикон в устните и в....така де, да пее чалга и да се прави на умна. Мулатката ме глед много лошо. Поне бира има! Ура.....отварячката беше почнала да ръждясва.

Ден 12 - Паника. Навсякъде из "Чалгион" бродят летящи металисти и ядат де що има хора. Ние не ги виждаме, но здравия ги вижда. Спасихме се като по чудо заради него и сега се крием в кораба ни. Не знам от кой да се страхувам повече, от мулатката или от металистите. Азис ме нарече "парцал" и съм му сърдита. Пайнера е непукист. Влезе в междугалактическото icq и си чатка с Нелина и Кати. Бира няма, а отвън се чуват крясъци и "and nothing else matters..." Страх ме е. Здравия мълчи кат пукъл и само се ослушва и повтаря "Not for me". Гладен е май....фурми иска....ако ни измъкне, ще се науча да готвя и ще го нагостя с фурми и ....бираааа!

Ден 13 - Разбрах коя е мулатката. Издаде се....била оная мацка от MTV гаджето на Jay-Z дето ми изплагиатства (тая дума я научих днеска и съм много горда) клипа. Сигурно завижда за дето съм толкова хубава, висока и умна....и защото аз си имам отварачка. Пайнера си свали филма "200 годишен човек". От там се сети за Лили Иванова и сега и търси номера на icq-то да си полафят. Гергана не издържа и реши да се предаде...изядоха я...бавно, малко по малко я изядоха и само стегнатото и бюстие остана...жалко че е изцапано с повръщано....можеше и аз да го понося. Здравия съвсем се сбърка. Стои на едно място и си светка с очи в тъмното все едно сме в дискотека. Ох....бира, бира искам....а Азис се боде с едни игли по задника и си повтаря "Трай бабо за хубост!"

Ден 14 - Тръгнахме. Здравия ни води в индиянска нишка към друг кораб, който има гориво. Казахме на Пайнера да не го изпива, че всичките ще ни изядат и той обеща да се въздържа. Азис поиска да е първи в колонката, точно зад здравия, а мулатката не я пуснах зад мене щото ще вземе да ми пререже гръкляна и после как ще си показвам хубавата шия по телевизията...Тичам и не питам....Надеждата за бира ме държи.

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 00:07 от Шушон

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
 Joy Joy Joy Joy  Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 2
  • Мнения: 467
Хи хи хи! Шушонке ти от страстите покрай Азисовата сватба и концерта на В. Левски ли се вдъхнови:-))) Joy Joy

Симпатично четивэ за добро утро:-))

# 3
  • Мнения: 520
Oх, много се смях Joy hahaha Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Кво е тва бре newsm78,Шушонке ти ли го съчини?И кво те вдъхнови? Laughing

# 5
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Браво, брависимо!!! Искаме още!!!

# 6
  • Мнения: 374
еваларката на тоя текст Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 417
Мне. Вълнува ме друга сватба, ама не Азис Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мноооого яко Joy!

# 9
  • Мнения: 147
 hahaha  hahaha  hahaha Много се смях, а брат ми ме пита какво толкова чета, та взех и му го прочетох и той се заля от смах.   Joy  Joy  Joy Браво на автора!   bouquet

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 15:44 от Aislin

# 10
  • Мнения: 1 313
браво !Страхотно е! Само чакам мъжа ми да се прибере и ще му го покажа да се похили Joy Joy
Шушонче много   bouquet за теб!

# 11
  • Мнения: 83
 rotfImbo rotfImbo rotfImboХайде чакаме -ден 15......

# 12
  • Мнения: 97
Супер!!!

# 13
  • Мнения: 2 407
МНОГО ГОТИНО newsm10

# 14
  • Мнения: 1 072
Много приятно четиво. Шушон, ако ти си автора, предлагам периодично да издаваш продължения. Само ........ има една фактологическа грешка. В Ден 11 Гергана избягва с дребосъка. В Ден 13 не издържа и се предава - респ. бива изядена.

Общи условия

Активация на акаунт