Отнова за кървавите жилки

  • 795
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Здравейте, използвах търсачката за да открия тема за кървавите жилки в изпражненията, но не постигнах голям ефект, така че отново засягам въпроса. Дъщеря ми е на 2 месеца, на адаптирано храрене с Фризовом е и ака на 3-4 дни, често помагам с мушкато, потопено в зехтин. Започнах да правя масажчета на коремчето и свиване на крачетата по често през деня, около 3 пъти и явно сега има ефект, защото маклата започна да се изхожда сутрин към 6.00. Така вече 2 дни, днес сутринта също го направи, но акото не беше много. Биха й днес ваксина Пентаксим и следобяд проверявах температурата, когато тя при вкарването на термометъра отново се изходи, но този тъп много малко, все едно беше останало на изхода, като количество малко по-голямо от топка за голф. Забелязах, че има кървави жилки. Обадих се на доктора и той ми каза веднага да занеса част от изпражненията за изследване. Така и направих. Тъй като днес е петък, ще имам възможност да я заведа на лекар чак в понеделник, ви моля за мнение по въпроса. Благодаря предварително.

# 1
  • BG
  • Мнения: 390
Нормално е всяка майка да се притеснява за детето си, но аз искам да намаля поне малко твоите тревоги. Според мен това са кървави жилчици, вследствие  твърдото и нередовно ако, което е наранило ануса. Дано да съм права  Peace Пиши какво ти каза лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт