Дайте съвет за добри лаборатории във Варна

  • 2 117
  • 10
  •   1
Отговори
Моля ви ако някоя от вас знае и може да ми даде съвет за добри лаборатории във Варна. Имаме проблем със забременявьнето и с мъжо ни назна4иха доста изследвания които трябва да направим. Разбрах 4е има които дават грешни и подвеждащи резултати и не ми се иска пове4е да рискуваме а и до сега сме дали куп пари за това. Ще се надявам да 4уя вашето мнение и някой ми пише.

# 1
# 2
  • Мнения: 4 324
Моля ви ако някоя от вас знае и може да ми даде съвет за добри лаборатории във Варна. Имаме проблем със забременявьнето и с мъжо ни назна4иха доста изследвания които трябва да направим.

Какви изследвания Ви назначиха?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Нашите ги правихме в Ситилаб срещу входа на спешния център на Окръжна.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 841

Най-евтино и експресно става в laborexpres, има карта с координати, и изследванията могат да се проверяват и по интернет

# 5
  • Мнения: 740
Манипулации правят ли там, че днес преживях вдучасов ужас в една от клиниките на Варна - как е възможно да не се намери "кьорава" сестра да бие един прегнил.......цял час и половина
Ужасена съм от системата ни на здравеопазване #2gunfire(

# 6
  • Мнения: 1 612
Моите хормони ги правих в "Сириус" - намира се срещу фурната на адвокатската градинка на ъгъла. Има голяма табела.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 841
Манипулации правят ли там, че днес преживях вдучасов ужас в една от клиниките на Варна - как е възможно да не се намери "кьорава" сестра да бие един прегнил.......цял час и половина
Ужасена съм от системата ни на здравеопазване #2gunfire(

ДА

# 8
  • Мнения: 942

Най-евтино и експресно става в laborexpres, има карта с координати, и изследванията могат да се проверяват и по интернет
Peace

# 9
  • Мнения: 2 261
Аз ходя в "Статус" на  улица "Бдин" до адвокатцката градина.Така ми препорьча доктор Сарджева ендокриноложка.Питай и лекаря, който те изпрашта на тези иследвания.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 246
Здравей мила, мои приятели имат същия проблем и знам, че наскоро правиха един куп изследвания. Те бяха избрали Медицински център Надежда (към него има лаборатория). Разбира се може да ползваш само услугите на лабораторията. Намира се на ул. "Генерал Колев", близо до аптека Санита. Братовчедка ми също ги е ползвала и е доволна. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт