с кое месно пюре да почна

  • 570
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 284
кой марки са хубави и с какво се почва newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 644
Аз започнах по този ред
Пиле,Пуйка,Заек,Телешко,Риба и Свинско
По принцип аз си му правех зеленчуковите пюрета-но съм вземала на Ганчев,Овко и Нестле

# 2
  • София
  • Мнения: 6 971
Пилешко или пуешко, захраних с Ганчев, а когато започна да си яде по цяло пюренце, започнах да купувам и HIPP и Nestle.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Нашия педиатър предложи да си изберем между заешко, пилешко и пуешко като първо месно. Въведохме ги в този ред, през седмица.
Месните ни бяха като зеленчуковите като марка - основно Хип и по-рядко и не всички на Семпер, по-късно изравнихме съотношението Хип/Семпер и малко на Нестле Алете (зеленчукови, защото другите две нямат чисто зеленчукови за по-голяма възраст). След 7 месеца аз правех понякога зеленчукови, а след 10 правех и месни.

# 4
  • Мнения: 4 564
редът на месата е от леки към тежки
пуешко, пилешко, заешко , агнешко, телешко , свинско
риба и свинско още не съм дала
захраних с хипп, когато започна по 190гр да яде минах на ганчев , но винаги с хипп захранвам
много често започнах да отварям развалени буркани на ганчев , сега сме на кухня

# 5
  • Мнения: 7 640
аз започнах с пуешко, казаха ми, че пилешкото месо е по-тежко. newsm78

# 6
  • Мнения: 27 524
Пуйка, после пиле, после агнешко, телешко и нататък. Заешко също може. Свинското го отлагай максимално. Марката горе-долу е без значение, гледай да е най-гладкото. Повечето на Хип са малко тричави. На Нестле пък са гъсти. На Данон месните най ми допадат, но май ги няма в Бг  Thinking

Рано ви е за месни пюрета, ако скоро мислиш да ги даваш  Peace

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 17:36 от Блонди

# 7
  • Мнения: 1 284
от 5месец ще давам, сега сме на зеленчукови

# 8
  • Мнения: 27 524
И 5-ти е рано, но щом така си решила  Confused

# 9
  • Мнения: 498
Аз започнах месните пюрета преди седмица.Дадох й пиле с картоф и морков на Нестле...много й хареса.Другата седмица ще дам заешко-взела съм заек с картофи и копър на Хип.Разглеждах пюретата на Ганчев,когато се чудех и аз с какво да започна,но повечето имат домат,грах и мляко...не съм въвела нито едно от изброените и се отказах.

# 10
  • Мнения: 1 186
Аз също мисля че е рано 5 месец аз започнах 6 месец със заешко но HIPP после пилешко и телешко само свинско още не съм давала и пуешко и риба но и тях започвам защото сме големички вече Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
около 6ти месец му дадох за първи път пуешко..и много му се ослади:)

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Нашата педиатърка ми каза да започна с пилешко или пуешко.Почнах с пилешко и съм си взела и едно заешко.Почнах и до сега си карам с на Ганчев пюретата.

# 13
  • Мнения: 6 164
Аз дадох 2 пъти вече пуешко на Гербер, а за днес съм му взела Нестле, пак пуешко.

# 14
  • София
  • Мнения: 897
Започнах с Хип- пиле с ориз и зеленчуци, после тиква с пуйка.

Общи условия

Активация на акаунт