Как да стане?

  • 1 612
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
  Поздрави на всички момичета във форума, невероятни сте и много сте ми помагали.
 Здравейте, отдавна чета този форум , но за пръв път реших да Ви пиша,защото вече взе да ми писва.Аз съм на 27 год. и отчаяно искам вече бебе, но мъжът ми работи на две места и рядко се виждаме все в неподходящият момент явно, какво да правя как да стане бебе?Много взех да се дразня на всички и на всичко,ясно ми е че само си вредя , но .....всички покрай мен имат бебета или са бременни и това много ме подтиска, ще се побъркам вече. Моля Ви за съвет Praynig

# 1
  • Мнения: 7 716
Ами щъркелите носят бебетата само в детските приказки.
Освен секс, инсеминация или ин-витро няма друг начин.
Така че, избирай!
И нали ти е ясно, че ние мъжа ти няма как да го накараме да прави секс с теб, ако ти не можеш.

# 2
  • Мнения: 282
Ами то е ясно,че от разстояние няма как да стане бебето,така че се захващайте за работа и си направете така желаното бебе.Предполагам,че и двамата го искате,когато има желание има и начини.Успех   Hug

# 3
  • Мнения: 2 891
Дори и да се опитвате здраво, може да не ви се получи, заради стреса, причинен хем от голямото желание, хем от работата на мъжа ти. Не случайно много бебета се правят през отпуските  Wink

Идете някъде само двамата и се забавлявайте добре - сигурна съм, че ще ви се получи  Peace

# 4
  • Мнения: 106
 Благодаря, то май наистина трябва да си съберем багажа и да заминем някъде само двамата, това сигурно ще ни реши проблема. Правим секс всеки път когато сме заедно, но това нищо не значи, защото на мен ми е ясно, че пропускаме увото, но какво да се прави ще почакам още малко и ще го натисна здраво  Laughing

# 5
  • Мнения: 106
 Lali, правим секс нямаме здравословни проблеми , но той много отсъства това е проблемът! Sad

# 6
  • Мнения: 7 716
Е, добре, ама аз какво да направя? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 106
    StopАз не съм писала точно до теб, Lali ! Така, че прави каквото искаш не съм те молила за отговор, нали така.Ти от кой град си ? Ще те попитам нещо лично и ако си от моя може да можеш да ми помогнеш.Не бъди груба само много те моля, мисля, че не затова си в този форум, нали?Не ми помагаш особено, като се опитваш да се заяждаш.От това , което си писала на другите имах добро мнение за теб специално Sad

# 8
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
стени, въпреки, че Лали е рязка в отговора си, тя е права - нещата зависят само и изцяло от вас и от приоритетите, които имате.
Моята работа, а и тази на съпруга ми е свързана с много и продължителни пътувания в страната и чужбина, но въпреки това, забавихме малко оборотите, когато решихме да имаме бебче. Той смени позицията си с такава, която не изискваше толкова пътувания, аз започнах да отказвам определени командировки. Обаче бяхме решили кое е най-важното за нас.

# 9
  • Мнения: 7 716
Не съм тук да се харесвам на никой.
На такива въпроси, такива отговори.
Ако ти не можеш да си организираш живота си, за да правите секс, никой не може да ти помогне.
Въпросът ти е наивен.
От София съм.
Ами ако съм добричка, гладя те по гръбчето и ти говоря: не мисли, все някоя година ще улучите овулацията, ако не тази година, догодина, ако не догодина - след пет, повече ли ще ти харесвам?

# 10
  • Мнения: 106
 Lali,Ясно, аз не ти се сърдя просто констатирах факта, не се сърди и ти.Извинявай за тъпия въпрос, но ти имаш ли си бебе?

# 11
  • Мнения: 560
Здрасти и от мен Simple Smile
Ние всички тук искаме бебчета "много" Wink и съответно и работим по въпроса Wink Не разбрах дали знаеш кога ти е овулацията, дали мериш БТ и т.н newsm78 Това, че мъжа ти го няма доста често, според мен въобще не е пречка. Моята половинка също работи до късно, но винаги оползотворяваме овулацията Wink. Според мен /извинявай, не искам да те засегна/, проблема е по скоро семеен newsm78 Макар че Лали е достра остричка на моменти, в твоя случай е напълно права. Ние тук не можем да помогнем мъжа ти да се прибира навреме или непрекъснато да сте заедно. Тези неща сами трябва да си ги уточните - само двамата. Да се разберете кое е по - важно за момента и да правите него, а не две неща едновременно. Помисли и за нещо друго - дори да стане бебчето /дано/, след това също е трудно - жената има нужда от подкрепа и грижа след раждането. Ами и тогава не е до теб, какво?!
Желая ти успех!

# 12
  • Мнения: 106
Благодаря на всички, много ми помогнахте явно трябва доста да си помисля по въпроса Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 716
Lali,Ясно, аз не ти се сърдя просто констатирах факта, не се сърди и ти.Извинявай за тъпия въпрос, но ти имаш ли си бебе?
Имам голямо дете. Laughing
Успех. Ще стане. Всичко зависи от теб, дали много го искаш.

# 14
  • Мнения: 106
 Да ти е живо и здраво и много, много да те радва. LaughingБлагодаря, ти за отговорите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт